Serial “Wawa Non Stop” w TVN oglądać można było od września do listopada ub.r. w dni powszednie o 18.00, od grudnia ub.r. do początku lutego br. o godz. 17.00, a przed ostatnie trzy tygodnie nadawania o 15.00. Przygotowane dla Wirtualnemedia.pl dane Nielsen Audience Measurement pokazują, że średnia widownia 126 pokazanych odcinków produkcji, pokazanych w okresie od 2 września ub.r. do 28 lutego br., wyniosła 989 tys. osób, co przełożyło się na 8,76 proc. udziału TVN w grupie 4+ i 11,33 proc. w grupie 16-49.
Największą widownię telenoweli zgromadził odcinek pokazany 28 października ub.r., który śledziło 1,4 mln osób. Drugie miejsce zajął odcinek z 26 listopada ub.r. z oglądalnością na poziomie 1,3 mln widzów.
Topowe odcinki “Wawy Non Stop”
Telewizja TVN w paśmie nadawania “Wawy Non Stop” zajmowała dopiero czwarte miejsce w całym rynku telewizyjnym. Średnio w tym czasie liderem była TVP1 z 19,87 proc. udziału, udział Polsatu wyniósł 17,60 proc., a TVP2 - 9,90 proc. Natomiast w grupie komercyjnej TVN był trzeci za Polsatem (19,76 proc.) i Jedynką (12,26 proc.), ale jednak przed Dwójką (7,43 proc.).

Widownia telenoweli na tle konkurencji
Pokazane przez TVN odcinki “Wawy Non Stop” przyniosły z reklam 87,8 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów).
“Wawa Non Stop” opowiadała o dziewięciu mieszkańcach pewnego warszawskiego domu, który odziedziczył Maciej, prowadzący komis z rowerami. Serial był tzw. telenowelą hybrydową. W role poszczególnych bohaterów wcielali się amatorzy wybrani w castingu, ale odtwarzane przez nich postacie miały wiele z nimi wspólnego jeśli chodzi np. o osobowość czy pochodzenie. Akcja toczyła się zasadniczo na podstawie napisanego scenariusza, ale odtwórcy ról mieli istotny wkład w kształt produkcji, układając np. dialogi.











