Energa po raz 15. przedłużyła sponsoring Lechii Gdańsk

Spółka Energa (Grupa Orlen) przedłużyła na sezon 2022/2023 umowę z klubem piłkarskim Lechia Gdańsk, na mocy której będzie jego sponsorem. To już 15. raz z rzędu.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Energa po raz 15. przedłużyła sponsoring Lechii Gdańsk
fot. mat.pras.

Od 2007 roku Lechia Gdańsk współpracuje z Energą, która przez sześć sezonów była jej sponsorem głównym. W tym roku piłkarze Lechii Gdańsk ponownie będą grać z logiem Energi na koszulkach.

Współpraca pomiędzy gdańskim koncernem energetycznym a klubem została właśnie przedłużona na sezon 2022/23.

– Cieszymy się, że Energa kontynuuje współpracę z naszym klubem. I Lechia i Energa to marki uznane nie tylko w Gdańsku i na Pomorzu, ale w całym kraju – mówi Paweł Żelem, prezes zarządu Lechii Gdańsk. – Nasza współpraca jest przykładem długofalowego projektu. Przez wiele lat obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem i wiemy jakie cele chcielibyśmy wspólnie osiągnąć. Mamy nadzieję, że zrealizujemy nasze sportowe zamierzenia, a Energa – nasz Sponsor Premium pozostanie z nami w kolejnych latach.

W ostatnim czasie Lechia zawarła umowy partnerskie m.in. z siecią eToro,  partnerem technicznym klubu został natomiast adidas.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Kolejne polskie projekty na shortlistach na Cannes Lions

Kolejne polskie projekty na shortlistach na Cannes Lions

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Nie tylko fundacja Przemysława Wiplera. Tyle jego była agencja zarobiła od spółek szefa zondacrypto

Nie tylko fundacja Przemysława Wiplera. Tyle jego była agencja zarobiła od spółek szefa zondacrypto