Dogodna lokalizacja, profesjonalna obsługa doradców oraz przyjazna przestrzeń mają sprawić, że każdy poszukujący oferty ubezpieczeniowej skrojonej według indywidualnych potrzeb uzyska gwarancję najwyższego standardu ochrony.
– Grupa ERGO Hestia od roku rozwija ogólnopolską sieć Punktów Standard przy współpracy z naszymi zaufanymi partnerami biznesowymi. W ten sposób kreujemy nowoczesne otoczenie rynkowe, a nasi pośrednicy ubezpieczeniowi są dzięki temu jeszcze bliżej klienta – mówi Małgorzata Sztabińska, dyrektor Departamentu Sprzedaży ERGO Hestii. Prowadzenie punktów doradztwa ubezpieczeniowego ERGO Hestia powierza partnerom biznesowym, którzy chcą się rozwijać w oparciu o wartości wyznawane przez Grupę ERGO Hestia. Przez Nowy Standard rozumiemy nie tylko widoczną reklamę czy nowoczesną aranżację przestrzeni, ale przede wszystkim obsługę na najwyższym poziomie. Atrakcyjne lokalizacje, nowoczesne aranżacje i profesjonalni doradcy pozwalają rekomendować klientom ERGO Hestii rozwiązania zgodne z najwyższym standardem ochrony – dodaje Małgorzata Sztabińska.

- Nareszcie jest! Nowe biuro a z nim nowy wymiar obsługi klienta – mówi Jerzy Wąs, właściciel agencji ubezpieczeniowej z Mielca. Nowa lokalizacja zwiększyła rozpoznawalność mojej agencji – moi klienci i przyjaciele przychodzili już podczas przygotowań do otwarcia. To nowe otoczenie z pewnością przełoży się na jeszcze wyższy poziom obsługi. Obecna aranżacja jeszcze bardziej sprzyja profesjonalnemu doradztwu, a tego dziś przede wszystkim oczekują klienci – dodaje Jerzy Wąs.
Otwarcie pierwszego wystandaryzowanego punktu obsługi odbyło się na warszawskim Bemowie. Po roku funkcjonowania programu w całej Polsce funkcjonuje już 50 Punktów Standard. Mielec nie przypadkowo został wybrany na „jubileuszowe otwarcie”. W Województwie Podkarpackim funkcjonują już 4 takie punkty – najwięcej w Polsce. Z agencja ubezpieczeniową Jerzego Wąsa w Mielcu ERGO Hestia współpracuje już 15 lat.

dostarczył
infoWire.pl











