Fantasyexpo tworzy nowy brand We!Re Fantasy

Agencja gamingowa Fantasyexpo po 9 latach od powstania przechodzi restrukturyzację, w wyniku której wyodrębniona zostanie nowa marka - We!Re Fantasy, która skoncentrowana będzie na świadczeniu kompleksowych usług influencer marketingu w branży gamingowej. Na czele nowej firmy stanie Mateusz Górecki w roli managing directora.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Agencja We!Re Fantasy ma być skoncentrowana na świadczeniu usług z zakresu influencer marketingu w obszarze gamingu, skupiając się tym samo na tworzeniu unikalnych i kreatywnych kampanii w tym obszarze.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fantasyexpo-wspolpracuje-z-tiktokiem ##

- Naszą aspiracją jest stworzenie największej gamingowej agencji influencerskiej w regionie CEE, która będzie tworzyć ekscytujące i kreatywne integracje marek w gamingu. Chcemy zmieniać oblicze influencer marketingu poprzez wdrażanie unikalnych i niestandardowych kampanii marketingowych angażujących twórców i ich społeczności, bazując na insightach zarówno gamingowych jak i tych dotyczących samych twórców oraz realizować je w poszanowaniu sposobu komunikacji influencerów - tłumaczy Mateusz Górecki, managing director, We!Re Fantasy.

Agencja od lat związana jest z wieloma znanymi postaciami polskiej sceny gamingowej i esportowej - Izakiem, Pashą, Jankosem, Nervarienem czy Kubonem.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jakub-kozlowski-fantasyexpo-performance-marketing-coordinator ##

- Zmiana i postawienie na nowe narzędzia oraz rozwój w tym, czym zajmujemy się od lat podyktowane jest potrzebami naszych partnerów biznesowych. Zawsze byliśmy Fantasy i zawsze mieliśmy ten faktor X w gamingu, dlatego zmieniamy się. Jestem przekonany, że ta zmiana korzystnie wpłynie zarówno na rynek influencer marketingu jak i na zespół, który tworzy WE!RE FANTASY.

W portfolio influencerów We!Re Fantasy znajdą się twórcy, którzy do tej pory byli związani z Fantasyexpo - oprócz silnie gamingowych twarzy, jak Piotr ‘izak’ Skowyrski, Marcin ‘Jankos’ Jankowski, Jarosław ‘pashabiceps’ Jarząbkowski czy Michał ‘Michu’  Muller, agencja związana jest również z Karolem Paciorkiem, Włodkiem Markowiczem czy Karolem ‘Blowkiem’ Gązwą.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Shein z kolejną grzywną. Minister zarzuca mu "nielojalną konkurencję"

Shein z kolejną grzywną. Minister zarzuca mu "nielojalną konkurencję"

YouTube wyprzedza Netfliksa. Przyciąga internautów na dłużej

YouTube wyprzedza Netfliksa. Przyciąga internautów na dłużej

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"