Filharmonia Krakowska działa z Comarch ERP Optima

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego, jedna z najważniejszych instytucji muzycznych w kraju, działa w oparciu o program Comarch ERP Optima. Za implementację rozwiązania odpowiada Partner Comarch – firma CDN-Partner w Krakowie.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Dzięki nawiązanej w styczniu tego roku współpracy wdrożono oprogramowanie Comarch ERP Optima w obszarze finansowo-księgowym. Implementacja w obszarze kadrowo-płacowym, planowana jest w połowie roku.

– Zakup programu poprzedziliśmy licznymi spotkaniami z różnymi oferentami i prezentacjami rozwiązań. Wybór padł na zintegrowane oprogramowanie Comarch ERP Optima. Zadecydowało o tym szereg czynników, w tym funkcjonalność i nowoczesność rozwiązania, stałe aktualizacje względem zmieniających się przepisów oraz pozytywne opinie płynące z rynku

– mówi Maciej Bielski, zastępca dyrektora naczelnego Filharmonii im. Karola Szymanowskiego.

– Na dostawcę i firmę wdrożeniową wybraliśmy firmę CDN-Partner w Krakowie. Istotnym kryterium wyboru firmy wdrożeniowej było jej doświadczenie i kompetencje zespołu

– dodaje Maciej Bielski.

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie powstała w 1945 roku. Obok cotygodniowych koncertów Orkiestry Filharmonii Krakowskiej oraz Chóru Mieszanego, organizowane są także recitale mistrzowskie, recitale organowe oraz koncerty umuzykalniające dla młodzieży. W gmachu przy ul. Zwierzynieckiej 1 w Krakowie goszczone są również najznakomitsze światowe zespoły symfoniczne. W ramach działalności Filharmonii Krakowskiej organizowane są także cykliczne imprezy w historycznych obiektach Krakowa.

CDN-Partner w Krakowie Sp. z o.o. jest dostawcą systemów informatycznych wspierających rozwój przedsiębiorstw, specjalizującym się od 14 lat w kompleksowych wdrożeniach zintegrowanych systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum. Zespół CDN-Parter w Krakowie wykonał ponad 700 wdrożeń tych systemów w firmach o różnym profilu działalności, w tym w firmach usługowych, produkcyjnych, prowadzących handel hurtowy i detaliczny, wielooddziałowych oraz w biurach rachunkowych. Oprócz wdrożeń i serwisu oprogramowania, firma oferuje również aplikacje na indywidualne zamówienie.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"