JA+ Ubezpieczenia: Specjalna oferta ubezpieczeń dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą już korzystać z unikatowej oferty ubezpieczeń gwarantowanych przez jednego z największych ubezpieczycieli na polskim rynku – ERGO Hestię. Od teraz ubezpieczenie samochodu, domu czy podróży będzie dostępne jeszcze szerzej – można je uzyskać w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Grupa Cyfrowy Polsat we współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia wprowadziła nową propozycję dla swoich klientów. „JA+ Ubezpieczenia” to pakiet produktów ubezpieczeniowych zaprojektowany przez ERGO Hestię specjalnie dla nowych lub obecnych klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

- „JA+ Ubezpieczenia” to kolejny etap rozwoju naszego flagowego programu smartDom.  Cały czas pracujemy nad dodatkowymi korzyściami dla klientów, którzy wybierają nasze usługi” - mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą Plusa i Cyfrowego Polsatu. – „Ubezpieczenia doskonale wpisują się w założenia programu smartDOM, w ramach którego można w jednym miejscu u jednego dostawcy otrzymać najważniejsze usługi potrzebne dla całej rodziny i domu, uzyskując przy tym dodatkowe korzyści i oszczędności.”

Program smartDom pozwala na korzystne łączenie wielu usług takich jak telefonia komórkowa i stacjonarna, Internet LTE, telewizja satelitarna, energia elektryczna czy usługi finansowe, dzięki czemu można płacić mniej za domowe rachunki i uzyskiwać duże oszczędności. Teraz został on poszerzony o ubezpieczenia. To pierwsza tego typu oferta na polskim rynku.

Od 17 sierpnia klientom Plusa i Cyfrowego Polsatu oferowane są trzy rodzaje ubezpieczeń:

  • majątkowe – ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank,
  • komunikacyjne – OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE,
  • podróżne – koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych.

Sprzedaż polis realizowana będzie w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu przez przeszkolonych w tym zakresie i certyfikowanych pracowników, a ochronę ubezpieczeniową realizować będzie ERGO Hestia.

„Przygotowując pakiet produktów ubezpieczeniowych dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, chcieliśmy z jednej strony zapewnić każdemu klientowi najwyższy standard ochrony, z drugiej jak najbardziej uprościć wybór odpowiedniego wariantu ubezpieczenia.” – wyjaśnia Renata Mordaka, Dyrektor Biura Bancassurance i Ubezpieczeń Masowych z ERGO Hestii. – „Jest to możliwe dzięki stworzeniu dedykowanego systemu i koncentracji oferty na zaspokojeniu najczęstszych potrzeb ubezpieczeniowych klientów. Takie rozwiązanie dzięki markom mtu24.pl i You Can Drive w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych czy dedykowanym ubezpieczeniom podróży i majątku w połączeniu z dostępnością punktów sprzedaży naszych partnerów w całej Polsce powoduje, że ubezpieczenia są dziś jeszcze łatwiej dostępne. Połączenie sprzedaży ubezpieczeń z ofertą innych usług dla gospodarstw domowych w ramach smartDOM to idealne zestawienie w obszarze działań affinity ERGO Hestii.”

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"