Jacek Braciak i Agata Kulesza reklamują oszczędzanie w ING Banku Śląskim (wideo)

Pod hasłem „Najważniejsze, że oszczędzamy” ruszyła kampania reklamowa ING Banku Śląskiego z udziałem Agaty Kuleszy i Jacka Braciaka. Akcję przygotowały agencja Brain i dom mediowy Lowe Media.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Jacek Braciak i Agata Kulesza reklamują oszczędzanie w ING Banku Śląskim (wideo)
Agata Kulesza w reklamie ING Banku Śląskiego

W nowych reklamach ING Banku Śląskiego Jacek Braciak i koleżanka Agaty Kuleszy z dumą opowiadają, jak udało im się oszczędzić - nie rezygnując z zakupu roweru i sukienki, tylko wybierając ich tańsze wersje. - Dla jednych ważne ile, dla innych ważne na czym, ale najważniejsze że oszczędzamy - puentuje to Marek Kondrat.

Jednocześnie Kondrat informuje, że w ING Banku Śląskim nowi klienci na koncie oszczędnościowym otrzymują przez 4 miesiące oprocentowanie w wysokości 3 proc (dla środków do 500 tys. zł). W przypadku dotychczasowych klientów banku takie oprocentowanie obowiązuje do 10 czerwca br. dla nowo wpłaconych środków. Promocja potrwa do 9 maja.

Celem akcji oprócz promowania kont jest dalsze wzmocnienie wizerunku ING jako banku który uczy, wspiera i inspiruje klientów do oszczędzania. - Jak pokazują badania przeprowadzone na potrzeby serwisu internetowego Zafinansowani.pl, co drugi internauta twierdzi, że dokonuje zakupów w sprytny sposób. Trzech na czterech badanych jest przekonanych, że oszczędzania można się nauczyć, zaś ponad połowa uważa, że w oszczędzaniu dochody nie mają znaczenia, a ważna jest determinacja i systematyczność - wylicza Barbara Pasterczyk, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej w ING Banku Śląskim. - Myśl ta stała się podstawą idei internetowej akcji „Program 21 dni”, której start planowany jest już wkrótce - zapowiada.

Poprzednio Jacek Braciak i Agata Kulesza, wspólnie z Dominiką Kluźniak, reklamowali oszczędzanie w ING Banku Śląskim latem ub.r. (przeczytaj więcej i obejrzyj spot), czemu towarzyszyło uruchomienie serwisu Zafinansowani.pl, którego ambasadorami są członkowie kabaretu Ani Mru Mru.

Obecna akcja reklamowa od 9 lutego jest prowadzona w telewizji (stacje ogólnopolskie i tematyczne), internecie (największe portale, m.in. Onet.pl, WP.pl, Interia.pl i YouTube) oraz oddziałach ING Banku Śląskiego (wyklejki na witrynach, plakaty, ulotki).

Strategią i kreacją kampanii zajęła się agencja Brain, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Lowe Media.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów