Jodie Whittaker zagra w dwunastym sezonie serialu "Doktor Who"

Jodie Whittaker potwierdziła, że zagra w kolejnym sezonie "Doktora Who".

pp / megafon
pp / megafon
Udostępnij artykuł:
Jodie Whittaker zagra w dwunastym sezonie serialu "Doktor Who"

Aktorka potwierdziła swój udział w kolejnym sezonie podczas rozmowy z magazynem "The Hollywood Reporter".

Premiera jedenastego sezonu "Doktora Who" z Jodie Whittaker w roli głównej odbyła się 7 października. W roli jej towarzysza, Grahama, pojawił się Bradley Walsh.

Ponadto w serialu wystąpili Tosin Cole i Mandip Gill odpowiednio jako Ryan i Yasmin. Regularnie pojawia się również Sharon D. Clarke.

W Polsce premierowe odcinki „Doktor Who 11” na antenie BBC First  można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 18.30, w okresie od 26 listopada do 25 grudnia 2018 roku.

"Doktor Who" to jedna z popularniejszych brytyjskich produkcji telewizyjnych. Who znany jest widzom już od 1964 roku, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005.

Jak do tej pory doktora grali mężczyźni a byli to: William Hartnell, Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith oraz Peter Capaldi. Jodie Whittaker jest już 13 Doktorem Who.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"