Kampania reklamowa "Przyjaciółki"

Nowa kampania reklamowa tygodnika "Przyjaciółka"

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Wraz z pierwszym wrześniowym wydaniem Przyjaciółki ruszyła nowa kampania telewizyjna  tygodnika. Za kreację nowego spotu odpowiedzialna było studio produkcyjne Odeon we współpracy z działem marketingu Przyjaciółki i Mariuszem Chojeckim z działu graficznego Edipresse Polska S.A.

Nowy film reklamowy Przyjaciółki wykorzystuje nowoczesne techniki 3D.Męski głos lektora zastąpiła aktorka. Stworzony przez Agnieszkę Osiecką slogan -Bądź przyjaciółką przyjaciółki- nadal pozostaje sygnałem rozpoznawczym tygodnika.Kampania od 2 września jest obecna w TVP 1, TVP 2, Polsacie i TVN. Zakupem mediów  zajął się dom mediowy Optimedia.

Wydawcą tygodnika Przyjaciółka jest Edipresse Polska, jeden z największych wydawców w Polsce. Inne tytuły wydawane przez Edipresse to: VIVA!, Vita , Mamo to ja, Twoje Dziecko, Dom& Wnętrze , Przekrój, Viva! Uroda oraz pozycje książkowe.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale