Kanał Sportowy z magazynem o piłce zagranicznej. Nowi gospodarze „KS Poranku”

Zgodnie z zapowiedzią Kanał Sportowy zaczął emitować program o najważniejszych zagranicznych ligach piłkarskich. Natomiast do prowadzących „KS Poranek” dołączyli Adam Kotleszka i Damian Bąbol.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Kanał Sportowy z magazynem o piłce zagranicznej. Nowi gospodarze „KS Poranku”
Adam Kotleszka, fot. Kanał Sportowy

Pierwsze wydania magazynu „KS Europa” o zagranicznych ligach piłkarskich pojawiło się w Kanale Sportowym we wtorek o godz. 11. Trwało półtorej godziny, gospodarzem był Tomasz Smokowski, który rozmawiał ze stałymi ekspertami kanału: Wojciechem Pielą (o lidze angielskiej), Marcinem Borzęckim (o rozgrywkach w Niemczech), Jakubem Kręcidło ( o lidze hiszpańskiej), Tomaszem Lipińskim (o włoskiej), a także z Adamem Kotleszką (o rozgrywkach ligowych w innych krajach europejskich).

Magazyn będzie emitowany co tydzień. Jego osobna część będzie dotyczyć także rozgrywek we Francji.

„KS Europa” zastąpił w ramówce Kanału Sportowego osobne magazyny o kilku ligach europejskich: „Curva sud” o lidze włoskiej, „Football bloody hell” o angielskiej, „Bundestalk” o niemieckiej i „Bonjour Ligue 1” o francuskiej”.

Adam Kotleszka na stałe dołączył do gospodarzy programu „KS Poranek”. Zwykle prowadzi go razem z Tomaszem Smokowskim.

Z Kanałem Sportowym Kotleszka jest związany od kilku lat, prowadził m.in. „Magazyn lig egzotycznych”, program o futbolu kobiecym oraz cykl „Świat, sport, polityka”. Jako komentator i ekspert piłkarski współpracuje też z Eurosportem i TVP Sport.

Natomiast w środowym wydaniu jako gospodarz „KS Poranka” debiutuje Damian Bąbol, który popularność w mediach społecznościowych zdobył dzięki parodiom osób ze świata piłkarskiego.

W zeszłym tygodniu z programu zniknął youtuber Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga), a po odejściu z Kanału Sportowego w połowie października Krzysztofa Stanowskiego z porannym magazynem pożegnali się Przemysław Rudzki, Kamil Gapiński, Cezary Sikora i Monika Wądołowska. Dołączyły natomiast inne prowadzące: Maja Strzelczyk i Katarzyna Burzyńska-Sychowicz. Od połowy stycznia „KS Poranek” jest emitowany także w soboty.

Główny kanał youtube'owy Kanału Sportowego ma obecnie 1,02 mln subskrybentów, a opublikowane tam 4,5 tys. materiałów zanotowały łącznie 688 mln odtworzeń. Po tym jak Stanowski w długim nagraniu szczegółowo opisał swój konflikt z pozostałymi twórcami Kanału Sportowego, krytykując zwłaszcza Mateusza Borka, Kanał w połowie listopada przez kilka dni stracił ok. 50 tys. subskrybentów.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft
Materiał reklamowy

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft

Nowy serwis Inforu wystartuje później

Nowy serwis Inforu wystartuje później