Karolina Kozińska serwisantką radiowej Trójki, Karol Gnat zaczyna prowadzić popołudniowe pasmo

Od początku listopada serwisy informacyjne w Trójce czyta Karolina Kozińska - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Do prowadzących popołudniowe wydania pasma "Tu Trójka" dołącza Karol Gnat.

Jacek Kowalski
Jacek Kowalski
Udostępnij artykuł:

Karolina Kozińska dołączyła do zespołu stałych serwisantów Trójki. W tej chwili tworzą go Anna Zaleśna-Sewera, Krzysztof Zyblewski i  Filip Jarek. Jak ustaliliśmy, Karolina Kozińska jest na razie jest testowana w nowej roli, ostateczna decyzja co do jej dalszych losów na antenie ma zapaść po miesiącu.

Kozińska w latach 2013-2019 pracowała w Superstacji. Wcześniej przez ponad 10 lat była już związana z Telewizją Polską. Początkowo pracowała w redakcji „Wiadomości”, a potem przez 9 lat w „Panoramie” (jako reporterka, a następnie prowadząca poranne i popołudniowe wydania). We wrześniu 2019 roku miała dołączyć do Karola Gnata jako prowadząca „O tym się mówi” na antenie TVP Info, ale ostatecznie nie doszło to do skutku.

Serwisy mają wrócić na Myśliwiecką

Trójkowe serwisy przygotowywane są obecnie przez Informacyjną Agencję Radiową. Przeniesienie ich do siedziby Trójki i przygotowywanie przez zespół stacji było jedną z obietnic, które złożył dziennikarzom Kuba Strzyczkowski w maju br., gdy został dyrektorem PR3 i przekonywał do powrotu tych, którzy odeszli w odruchu solidarności z Markiem Niedźwieckim. 

Obecnie - jak ustaliliśmy nieoficjalnie - obecna dyrekcja Trójki czyni starania, by serwisy były jednak przygotowywane przez ekipę z Myśliwieckiej.

Karol Gnat w piątki po południu

Nową rolę w Trójce dostaje też Karol Gnat, który ma prowadzić w piątki wydania popołudniowego pasma „Tu Trójka”. To muzyczny blok, nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 16.05 – 19.00, który pojawił się na antenie w jesiennej ramówce.  Gnat to dziennikarz TVP Info, który współpracę z Trójką zaczął w połowie września br., testowany był z początku jako prowadzący popołudniowe pasma muzyczne (wówczas jeszcze emitowane pod nazwą „Do Trójki zaprasza…”).

W pozostałe dni pasmo „Tu Trójka” prowadzą m.in. Witold Lazar i Jędrzej Kodymowski.  Karol Gnat pracuje w TVP Info od marca 2016 roku, przeszedł do tej redakcji z kieleckiego oddziału TVP.

Na początku października do zespołu porannego pasma Trójki dołączyła Karolina Pilarczyk, kierowca driftowy. Odpowiada za serwisy sportowe.

Jacek Kowalski
Autor artykułu:
Jacek Kowalski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"