Keira Knightley myśli o dziecku

Keira Knightley twierdzi, że powinna zajść w ciążę, aby ludzieprzestali podejrzewać ją o anoreksję.

akomi | femalefirst
akomi | femalefirst
Udostępnij artykuł:

Aktorka ma już dość wysłuchiwania krytyki pod własnym adresem,dlatego myśli o dziecku.

- To dobry powód, aby zajść w ciążę - tłumaczy Knightley. - Jużnikt nie powie, że mam anoreksję. Cholera, naprawdę powinnam miećdziecko.

Gwiazda dodała, że denerwują ją ciągłe pytania o jej figurę.

- Nie mogę z tym wygrać - twierdzi aktorka. - Raz mam anoreksję,raz jestem zbyt kształtna. To chyba jakiś żart. Co dalej? Powiedzą,że jestem za wysoka? Za niska? Przepraszam, że jestem mną.

Keirę Knightley będziemy mogli podziwiać na polskich ekranach wstyczniu 2009 roku w dramacie "Księżna".

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube
Materiał reklamowy

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę