SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

76 proc. gospodarstw domowych w zasięgu DVB-T2/HEVC. Co oznacza to dla widzów?

W nocy z 22 na 23 maja Emitel przeprowadził zmianę częstotliwości i standardu nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej MUX1, MUX2 oraz MUX4. Zmiany dotyczyły prawie całej południowej Polski - objęły południową część Wielkopolski, Ziemię Łódzką, Kielecczyznę, Podkarpacie, Małopolskę, Górny Śląsk i Opolszczyznę.

Dołącz do dyskusji: 76 proc. gospodarstw domowych w zasięgu DVB-T2/HEVC. Co oznacza to dla widzów?

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Razor
Znaczy to ni mniej ni więcej, tylko że 24% jest teraz całkowicie w orbicie pisssowskiej propagandy.

Rozumiem, że po dekoder czy nowy TV musisz jechać za granicę, bo w Polsce takich "rarytasów" nie ma?
Byłbym wdzięczny gdyby niektórzy ludzie przestali z góry traktować innych jak potencjalne ameby, niezdolne do samodzielnego myślenia i radzenia sobie z problemami. W ciągu ostatniego tygodnia odwiedziłem wiele domów ludzi starszych i podpiąłem dekodery. Wbrew opinii internetowych trolli, to że ktoś jest na emeryturze wcale nie znaczy, że cofnął się intelektualnie do czasów przedszkola, zatem nie mierz wszystkich swoją miarą, "Synku".
10 3
odpowiedź
User
Kujawiak
Największym zaskoczeniem, w kwestii przełączenia na dvb-t2, jest uruchomienie w pełnej mocy nadajnika Łódź Zygry, który na południowych Kujawach mocno sieje sygnałem, bo u mnie na kanale 26, mam taki sam poziom odbioru jak na kanale 27 z Żółwieńca koło Konina tj 50/70 %, przy odległości mniejszej względem mojej lokalizacji. Zygry ok 70 km, Ślesin 30 km.
2 0
odpowiedź
User
G38
To w takim razie bay bay płatne kanały które od dawna nic nie nadaja ja od Grudnia tylko naziemna
6 0
odpowiedź
<