Jubileusz 40-lecia pracy twórczej Krawczyka zbiega się z 60.rocznica urodzin artysty. W trakcie festiwalu zobaczymy koncert podhasłem "Krzysztof Krawczyk od Trubadurów do dziś". Jakdowiedzieliśmy się w Polsacie podczas koncertu Krawczykzaprezentuje utwory z wszystkich okresów aktywności estradowej.
Drugim koncertem będzie 25-lecie kultowej już dziś kapeliT.Love, a na scenie oprócz Muńka Staszczyka pojawią się wszyscydotychczasowi gitarzyści grupy.
Jak zawsze przewidziano koncert Top, czyli 10 najlepiejsprzedających się płyt. W 2007 roku pierwsze miejsce zajęła płytazespołu Raz Dwa Trzy "Młynarski" z piosenkami WojciechaMłynarskiego.
W koncercie Trendy wezmą udział najpopularniejsi artyści narynku. W ich wyborze Polsat planuje silniejszą niż do tej porywspółpracę z czołowymi krytykami muzycznymi w naszym kraju.

Ze względu na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej tegorocznyfestiwal Top Trend odbędzie się w lipcu, a nie jak zawsze wczerwcu.











