„Kręcimy z Gwiazdami” w TV Puls, prowadzi Ewelina Kopic

W jesiennej ramówce Telewizji Puls Ewelina Kopic poprowadzi nowy program „Kręcimy z Gwiazdami”, w którym widzowie poznają kulisy tras koncertowych gwiazd polskiej muzyki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Każdy odcinek poświęcony będzie jednemu wykonawcy i jego zespołowi, którym towarzyszyła ekipa programu z Eweliną Kopic na czele. Widzowie zobaczyć będą mogli jak wygląda podróż muzyków i przygotowania do koncertu, a także sam koncert. Kamery pokażą także reakcje fanów i to, co dzieje się po występie.

W cyklu „Kręcimy z Gwiazdami” widzowie zobaczą kulisy koncertów m.in. zespołów Golec uOrkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistów Norbi i KASA. Program będzie nadawany w czwartki o 12.30 począwszy od 6 września br. Każdy odcinek potrwa godzinę. Stacja produkuje cykl we własnym zakresie.

W jesiennej ramówce TV Puls nie będzie już showbiznesowego programu „Taki jest świat - pod lupą”, który przez ostatnie dwa sezony prowadziła Ewelina Kopic.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Producent "Milionerów" i "The Office PL" zmalał o ponad jedną trzecią. Ale zysk w górę

Producent "Milionerów" i "The Office PL" zmalał o ponad jedną trzecią. Ale zysk w górę

Przez lata był producentem w TVN i TVP. Dołącza do Newsmax Polska

Przez lata był producentem w TVN i TVP. Dołącza do Newsmax Polska

Złoto dla VML Poland na Cannes Lions. Za rozwiązanie dla Wisły Kraków

Złoto dla VML Poland na Cannes Lions. Za rozwiązanie dla Wisły Kraków

Widownia "Pierwszej miłości" w Polsacie. Miniony sezon ze wzrostem

Widownia "Pierwszej miłości" w Polsacie. Miniony sezon ze wzrostem

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Tak TVP pokaże kolejne mecze mundialu. Zmiany w terminarzu turnieju

Tak TVP pokaże kolejne mecze mundialu. Zmiany w terminarzu turnieju