Z danych Związku Kontroli i Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że sprzedaż ogółem miesięcznika „Lego Legends of Chima” (Media Service Zawada) w październiku 2014 roku wyniosła 51 640 egz. Tytuł ten wszedł na rynek w listopadzie 2013 roku.
Na drugie miejsce spadł magazyn „Zabawy i Marzenia z Barbie” (Egmont Polska) z wynikiem na poziomie 50 939 egz., wyższym o 7,19 proc. niż rok wcześniej.
Na podium znalazł się jeszcze magazyn „Mój Kucyk Pony” (Egmont Polska), który rok wcześniej był czwarty. Jego sprzedaż ogółem w analizowanym okresie wyniosła 49 513 egz., po największym wzroście w zestawieniu, wynoszącym 28,45 proc.
Z kolei najwięcej stracił „Monster High” (Egmont Polska), który spadł z pozycji drugiej na szóstą. Jego wynik sprzedażowy w październiku ub.r. zmniejszył się bowiem o 34,80 proc. do 30 267 egz.

W październiku 2014 roku w porównaniu do września 2014 roku największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 94,47 proc.) pochwalić się mógł „Winx Club” (Media Service Zawada). Z kolei najwięcej stracił tutaj magazyn „Świnka Peppa” (również Media Service Zawada) - było to 21,04 proc.
Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.











