LG chce w 2011 r. sprzedać 150 mln komórek

Firma LG Electronics chce w bieżącym roku sprzedać 150 milionów telefonów komórkowych - o 30 proc. więcej niż w roku ubiegłym.

km
km
Udostępnij artykuł:

20 proc. sprzedanych w tym roku komórek mają według założeń koreańskiego producenta stanowić smartfony. W tym segmencie celem LG jest zwiększenie sprzedaży czterokrotnie - do ponad 30 milionów urządzeń, a także 50 proc. całkowitego przychodu.

Firma zamierza w tym roku wprowadzić do sprzedaży na globalnych rynkach aż dwadzieścia nowych modeli smartfonów. Wśród nich mają się znaleźć urządzenia wyposażone w dwurdzeniowe procesory, aparaty zgodne ze standardem 4G LTE oraz telefony 3D.

Poza tym LG zamierza zwiększyć zatrudnienie w swoim dziale badawczo-rozwojowym o 15 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem, do ponad 6 tys. pracowników.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Media Expert znów nagradza uczniów za oceny. Po fali krytyki zmieniono zasady

Media Expert znów nagradza uczniów za oceny. Po fali krytyki zmieniono zasady