Nie żyje Łukasz „JeffreJ” Chmiel, miał 33 lata

Zmarł Łukasz „JeffreJ” Chmiel - dziennikarz, komentator turniejów e-sportowych i prezenter eventów gamingowych, od czterech lat współpracujący z radiową Czwórką. Miał 33 lata.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Nie żyje Łukasz „JeffreJ” Chmiel, miał 33 lata
Łukasz „JeffreJ” Chmiel, fot. screen z youtube'a

W Czwórce Łukasz „JeffreJ” Chmiel prowadził autorską audycję „Strefa Gamingu”, rozmawiał w niej z osobami z branży gier wideo.

W 2019 roku został uznany za najlepszego komentatora e-sportowego Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. Od ub.r. był związany z firmą Mousetrap Games, na stanowisku community managera odpowiada za relacje z mediami.

- Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego redakcyjnego kolegi Łukasza "JeffreJa" Chmiela. Składamy wyrazy współczucia Najbliższym Łukasza - napisano na portalu Czwórki.

Chmiela pożegnały też osoby ze środowiska e-sportowego. - Człowiek o wielu pasjach i z wielkim sercem. Spędziliśmy wiele wspaniałych chwil, wspólnie grając, realizując projekty, nagrywając audycje i podcasty, a czasem zwyczajnie nie robiąc nic. Będzie cię brakowało, spoczywaj w spokoju "Robert" - napisał Bartek Jakubczyk.

- Wiecie co jest najgorsze, że już nigdy w telefonie nie usłyszę "Część Ewunia, słuchaj mam biznes, jest program do nagrania." Albo "je je 2000 czeck crowns". Lubiłam te telefony choć widzieliśmy się tylko kilka razy był.mi bardzo bliski. Dzięki tej znajomości udało mi się spełnić kilka marzeń, pokonać kilka słabości bo zawsze od niego słyszałam "przestań pier******ć głupoty dasz radę". Jeff Pain dziękuję że byłeś częścią mojego życia. Do zobaczenia!! - stwierdziła Aicorodzik.

 

- Wprowadzałem go w piłkę kobiecą... razem prowadziliśmy transmisje z wydarzeń piłkarskich i meczów Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet kiedy istniało Radio Piłkarstwa Kobiecego. Łukasz Jeffrey Chmiel.... Dziś dotarła do mnie smutna informacja.... Jeffrey nie żyje! Miał 33 lata. Był komentatorem pasjonatem o wielkim potencjale. Łukaszu wierzę że teraz swój dziennikarski potencjał wykorzystasz w niebie. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu.... - napisał Jan Mateusz Budzynski.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Janusz Mirowski kieruje digitalem i marketingiem w ePłatności i Przelewy24

Janusz Mirowski kieruje digitalem i marketingiem w ePłatności i Przelewy24

Nowy format piłki nożnej w Canal+. Grają byli członkowie kadry i youtuberzy

Nowy format piłki nożnej w Canal+. Grają byli członkowie kadry i youtuberzy

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence