Madonna jednak kocha męża

Małżeństwo Madonny i Guya Ritchie nie jest zagrożone, wbrewwcześniejszym doniesieniom prasowym.

kilofer | fox news
kilofer | fox news
Udostępnij artykuł:

Plotki zaczęły krążyć, gdy reżyser nie pojawił się nawprowadzeniu piosenkarki do Rock and Roll Hall of Fame. Późniejartysta też pozornie unikał publicznego pokazywania się z żoną, ażokazało się, że królowa popu pojechała do USA promować nowy album"Hard Candy", aon pozostał w Wielkiej Brytanii aby dodać ostatnie poprawki dofilmu "RocknRolla", nakręcić reklamę dla Nike oraz popracować nadkilkoma scenariuszami.

- Z radością mogę potwierdzić, że państwo Ritchie są w dalszymciągu szczęśliwym małżeństwem - rozwiała wątpliwości rzecznikMadonny, Liz Rosenberg. - Przebywają obecnie w domu w Londynie iświetnie się bawią.

Para wychowuje troje dzieci, 7-letniego Rocco, 11-letnią Lourdesoraz 2-letniego Davida.

Album "Hard Candy" zwiastowany singlem "4 Minutes" ujrzy światłodzienne 28 kwietnia 2008 roku.

Obraz "RocknRolla" trafi do amerykańskich kin 31 października2008 roku.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale