Program „Stresozaradni” w kanałach Discovery promuje Magne-B6 Active (wideo)

Pod hasłem „Przekuj stres w działanie” ruszyła kampania reklamująca suplement diety Magne-B6 Active (produkowany przez koncern Sanofi). Głównym elementem akcji jest program „Stresozaradni” emitowany w stacjach z portfolio Discovery. Za przygotowanie i realizację działań odpowiadają firmy marketingowe Zenith, LiquidThread, Discovery Media Brand Partnership, Publicis Poland, AtomClick i Publicis DWL.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Program „Stresozaradni” w kanałach Discovery promuje Magne-B6 Active (wideo)

Kampania podkreśla, że chociaż stres jest uznawany przede wszystkim za negatywne zjawisko, to może być też bodźcem do działania, a wiedza i odpowiednie nastawienie mogą pomóc w radzeniu sobie z nim i obracaniu go na swoją korzyść.

Występująca w akcji jako ekspert psycholog motywacji dr Ewa Jarczewska-Gerc wskazuje, że to, w jaki sposób myślimy o stresie oraz jak sobie z nim radzimy znacząco wpływa na nasze zdrowie, nie tylko psychiczne. Stres bowiem, to zjawisko obejmujące swoim działaniem wszystkie sfery funkcjonowania człowieka.

Głównym elementem kampanii jest program „Stresozaradni”, który będzie składał się z pięciu odcinków reportażu dokumentalnego przedstawiającego różne osoby zmagające się ze stresem o konkretnym źródle. We współpracy ze specjalistami, bohaterowie filmów będą uczyć się, jak umiejętnie radzić sobie ze stresem.

Obecnie rozpoczęła się pierwsza część kampanii, która ma na celu rekrutację uczestników. Na kanałach Discovery Channel, TLC oraz Eurosport 1 emitowane są spoty prezentujące koncepcję programu oraz zachęcające do wzięcia udziału w castingu.

Kampania obejmuje też serwis stresozaradni.pl oraz facebookowy fanpage marki Magne-B6 Active. Potrwa do końca br.

Za koncepcję i strategii komunikacji oraz planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith, a za koncepcję i realizację działań contentowych - agencja LiquidThread we współpracy z Discovery Media Brand Partnership. Reklamy przygotowała agencja Publicis Poland, za działania w social mediach odpowiada agencja AtomClick, a serwis stresozaradni.pl zaprojektowała i wdrożyła agencja Publicis DWL.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"