Marcin Dzierżanowski odchodzi z „NG Traveler”. Wraca do „Wprost”

Marcin Dzierżanowski, dotąd sekretarz redakcji w „NG Traveler” (G+J Polska) wraca do tygodnika „Wprost” (AWR „Wprost”). Zajmować się będzie w nim dziennikarstwem społeczno-politycznym.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

- Praktycznie przez całe życie się zajmowałem tą tematyką i to jest moje naturalne środowisko, naturalna tematyka - tłumaczy swoją decyzję Dzierżanowski. - Z „Travelerem” rozstaję się w dobrej atmosferze, to było ciekawe doświadczenie. Ale lepiej się czuję w dziennikarstwie społeczno-politycznej - dodaje w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Marcin Dzierżanowski z „NG Traveler” związany był od 2010 roku. We „Wprost” pracował już wcześniej z przerwami w latach 2004-2010. W przeszłości związany był też z „Życiem Warszawy” oraz z „Dziennikiem”.

W redakcji „NG Traveler” Dzierżanowskiego zastąpi Michał Cessanis.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem „Wprost” w 2012 roku wyniosła 74 257 egz. (dowiedz się więcej).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego