Mariusz Cieślik nowym wicedyrektorem radiowej Trójki. Świetlik: mam do niego zaufanie

Mariusz Cieślik został powołany przez zarząd Polskiego Radia na zastępcę dyrektora radiowej Trójki. Zastąpi Wojciecha Surmacza, który jest od niedawna prezesem Polskiej Agencji Prasowej. - To dobry, doświadczony dziennikarz. Mam do niego zaufanie - komentuje dla Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor PR III Polskiego Radia.

jk
jk
Udostępnij artykuł:

Wakat na stanowisku wicedyrektora anteny był od początku stycznia br., kiedy poprzedni zastępca Wojciech Surmacz wygrał konkurs i został desygnowany przez Radę Mediów Narodowych na prezesa PAP.

- To dobry i doświadczony dziennikarz, znający od podszewki media i czujący w nich prąd nowoczesności. Z pewnością będzie nam się dobrze wspólnie pracowało. Mam do niego zaufanie - tak powołanie Cieślika na swojego zastępcę komentuje w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor Trójki.

Mariusz Cieślik od maja 2015 do grudnia ub.r. był związany z tygodnikiem „Wprost”. Kierował działem Cywilizacja (za czasów wicenaczelnego Mariusza Staniszewskiego, obecnie wiceprezesa Polskiego Radia), a ostatnio prowadził satyryczną rubrykę wraz z Robertem Górskim. W grudniu Cieślik i Górski przenieśli swoją rubrykę do „Rzeczpospolitej”, gdzie ukazuje się pod nazwą „Od ucha do ucha”.

Ponadto Cieślik prowadzi w Polsat News magazyn o literaturze „Spis treści”. W przeszłości w TVN24 współtworzył program „Xięgarnia”. Był też m.in. publicystą i szefem działu Styl życia w „Newsweeku”, a z ramienia tego tygodnika prowadził w Polsat News magazyn „Narożnik Newsweeka”.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Shein z kolejną grzywną. Minister zarzuca mu "nielojalną konkurencję"

Shein z kolejną grzywną. Minister zarzuca mu "nielojalną konkurencję"

YouTube wyprzedza Netfliksa. Przyciąga internautów na dłużej

YouTube wyprzedza Netfliksa. Przyciąga internautów na dłużej

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"