Piotr Ćwikliński zarządza MassiveMusic. Awansowali też Aneta Kabsa i Mateusz Szmigiero

W warszawskim oddziale agencji MassiveMusic powołano nowe kierownictwo: Piotr Ćwikliński awansował na dyrektora zarządzającego, Aneta Kabsa na creative development directora, a Mateusz Szmigiero na executive creative directora. Z agencją niedawno pożegnał się creative director Michał Krajewski.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Piotr Ćwikliński zarządza MassiveMusic. Awansowali też Aneta Kabsa i Mateusz Szmigiero
Piotr Ćwikliński, fot. materiały prasowe MassiveMusic

Piotr Ćwikliński, Aneta Kabsa i Mateusz Szmigiero są związani z warszawskim biurem MassiveMusic od jego uruchomienia jesienią 2021 roku. Pracowali już wcześniej we wspólnym zespole - najpierw w Cord, a później w Big Sync Music, który przekształcono w polski oddział MassiveMusic.

Jako dyrektor zarządzający Piotr Ćwikliński koordynuje prace ośmioosobowego zespołu obsługującego klientów oraz odpowiada za projekty licencyjne. Poprzednio pełnił w agencji funkcję creative development directora.

- Łącząc kreatywne myślenie naszego lokalnego teamu z globalnym know-how MassiveMusic, będziemy pracowali nad dalszym rozwijaniem tego profilu - zapowiada.

Wcześniej Ćwikliński pracował m.in. w Universal Production Music, Universal Music Publishing, z branżą muzyczną jest związany od ponad 10 lat. Realizował projekty muzyczne dla marek takich jak Lay's, Škoda, Ferrero, Toyota, Aviva, Pepsi i wiele innych.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/michal-krajewski-odszedl-massivemusic-warsaw,7169468756682881a ##

Aneta Kabsa awansowała z creative sync directora na creative development directora. Na nowym stanowisku jest odpowiedzialna za strategiczne projekty, rozwój biznesu oraz kluczowych klientów MassiveMusic.

W branży marketingowej pracuje od 14 lat. Jako dyrektorka kreatywna zrealizowała projekty reklamowe i audiowizualne dla takich klientów, jak Reserved, Toyota, McDonald's, Allegro, Huawei, czy Wedel.

grafika

Z kolei Mateusz Szmigiero jako executive creative director zarządza zespołem kreacji. Poprzednio zajmował w agencji stanowisko creative directora.

Wcześniej jako music supervisor i producent muzyczny pracował przy projektach m.in. dla T-Mobile, Ferrero, Toyoty, Pepsi, Techlandu czy Škody. Odpowiadał za produkcję muzyczną, synchronizacje znanych utworów i strategię muzyczną marek. Z branżą jest związany od 10 lat.

grafika

Polski oddział MassiveMusic obsługuje obecnie takie marki jak m.in. Toyota, McDonald's, Techland, Ferrero, Reserved, T-Mobile, Škoda, Lay's, Answear, Carrefour, Maspex i Pepsi. Agencja ma też w dorobku identyfikację dźwiękową dla Audioteki.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+