Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, przypadającego 10 lutego, mBank wzmacnia działania edukacyjne w ramach ogólnopolskiej kampanii "Samoobrona w sieci", poświęconej cyberbezpieczeństwu.
Bank zaprosił do współpracy twórców internetowych, aby w przystępny i angażujący sposób przypomnieć użytkownikom sieci, jak dbać o ochronę danych i pieniędzy oraz jak reagować na najczęstsze zagrożenia w cyberprzestrzeni.
Przygotowanie i realizację współpracy z influencerami mBank powierzył Euvic Digital (Digitree Group).
"Samoobrona w sieci" to kampania realizowana w modelu 360 stopni. Współpraca z influencerami stanowi jej uzupełnienie i pozwala dotrzeć z przekazem edukacyjnym do szerokich grup odbiorców w formacie charakterystycznym dla mediów społecznościowych, w których użytkownicy najczęściej szukają praktycznych wskazówek i prostych rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa online.












