Miloo Home dołącza do klientów Circlewise

Miloo Home, marka należąca do Home Invest International, specjalizująca się w sprzedaży na polskim rynku mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich, zostało nowym klientem agencji Circlewise. Start współpracy jest wynikiem wygranego przez agencję konkursu ofert.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Miloo Home dołącza do klientów Circlewise

Miloo Home posiada 11 salonów w największych polskich miastach, a celem współpracy z Circlewise jest mocne rozwinięcie sprzedaży w internecie.

- Marka Miloo Home posiada 11 ekskluzywnych salonów w największych polskich miastach, a od niedawna zdecydowała się postawić również mocno na sprzedaż internetową. Circlewise ma wesprzeć markę w szeroko pojętym obszarze działań performance marketing, wspomagając tym samym dynamiczną rozbudowę kanału e-commerce - mówi Iga Aksamit, dyrektor marketingu w Miloo Home.

Umowa między firmami została podpisana na czas nieokreślony, a jest wynikiem wygranego przez Circlewise konkursu ofert.Cele współpracy są zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowo-świadomościowe, przy czym głównym celem jest dynamiczna rozbudowa e-commerce marki Miloo Home.

Zakres współpracy zakłada wykorzystywanie bardzo różnorodnych narzędzi, takich jak np. dynamiczne kreacje display w portalach horyzontalnych i na serwisach tematycznych, e-mailingi czy obecność w porównywarkach (m.in. Homebook czy Ceneo), serwisach rabatowych i cashbackach. Jednocześnie równolegle prowadzone będą działania typu content commerce, czyli np. przygotowywanie i publikacja artykułów sponsorowanych przedstawiających najnowsze trendy w urządzaniu tarasów (m.in. serwis weranda.pl, czasnawnetrze.pl itp.), które będą budować rozpoznawalność oferty e-sklepu Miloo Home wśród grupy docelowej i zwiększać świadomość marki w kategorii rynkowej „dom i ogród”.

Docelowo Circlewise zajmie się regularnym prowadzeniem programu partnerskiego marki oraz działaniami w obszarze pozyskiwania użytkowników (bazy potencjalnych klientów marki Miloo) i klientów.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy rytuał Kozel Mix w kampanii marki

Nowy rytuał Kozel Mix w kampanii marki

Anna Wintour po raz pierwszy na okładce "Vogue'a". Czy to tylko promocja filmu?

Anna Wintour po raz pierwszy na okładce "Vogue'a". Czy to tylko promocja filmu?

Jakub Biel reklamuje Samsunga

Jakub Biel reklamuje Samsunga

Siepomaga, Caritas i WOŚP. Oto najbardziej medialne organizacje pozarządowe

Siepomaga, Caritas i WOŚP. Oto najbardziej medialne organizacje pozarządowe

Nowy poranny program w Republice "Kto tu rządzi?". Wiemy, kto go poprowadzi

Nowy poranny program w Republice "Kto tu rządzi?". Wiemy, kto go poprowadzi

InPost skupił akcje na premie. Tyle zarobił Rafał Brzoska

InPost skupił akcje na premie. Tyle zarobił Rafał Brzoska