Motorola z Nokią

Motorola i Nokia podpisały porozumienie licencyjne, które rozszerza dotychczasową współpracę obu firm w zakresie telefonii bezprzewodowej o technologię 4G.

km
km
Udostępnij artykuł:

W ramach umowy, której warunki są poufne, producenci będą mogli wzajemnie korzystać ze swoich patentów dotyczących technologii 4G, takich jak LTE, WiMAX i LTE-Advanced.

"Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia naszego obecnego porozumienia licencyjnego z Nokią o technologie 4G i jesteśmy przekonani, że pomoże to w budowaniu trwałej innowacji i postępu technologicznego w branży telekomunikacyjnej" - stwierdził Kirk Dailey, wiceprezes ds. własności intelektualnej w Motorola Mobility.

"To porozumienie pokazuje również, że branża robi szybki postęp w rozwiązywaniu kwestii licencyjnych dotyczących LTE pomiędzy największymi właścicielami patentów. LTE staje się teraz kluczowym elementem programu licencyjnego Nokii" - dodał Paul Melin, wiceprezes ds. własności intelektualnej w fińskiej firmie.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Jest odpowiedź na wywiad z lekarzem w Kanale Zero. Mec. Dubois grozi procesem

Jest odpowiedź na wywiad z lekarzem w Kanale Zero. Mec. Dubois grozi procesem

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

"Glamour" ma nową redaktorkę naczelną. Dotąd pracowała w "Vivie!"

"Glamour" ma nową redaktorkę naczelną. Dotąd pracowała w "Vivie!"