MTV Polska szykuje na jesień „Niemożliwe PL”. Wojtek „Łozo” Łozowski prowadzącym

Wystartowały zdjęcia do polskiej wersji formatu MTV „Ridiculousness”, w którym gwiazdy komentują śmieszne nagrania z internetu. Program „Niemożliwe PL” poprowadzi Wojtek „Łozo” Łozowski - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - W kolejnych odcinkach pojawi się wiele fantastycznych gwiazd, które są bardzo popularne wśród grupy docelowej MTV - tłumaczy nam Daniel Reszka, wiceprezes VIMN Polska.

Łukasz Brzezicki
Łukasz Brzezicki
Udostępnij artykuł:
MTV Polska szykuje na jesień „Niemożliwe PL”. Wojtek „Łozo” Łozowski prowadzącym

Amerykański format „Ridiculousness”, na podstawie którego powstaje „Niemożliwe PL”, od 2011 roku doczekał się siedmiu sezonów. Gospodarzem show od początku jest Rob Dyrdek, który prezentuje najśmieszniejsze i najbardziej szokujące filmiki z intrenetu. Materiały te komentują zaproszone do studia gwiazdy. Program można oglądać także na antenie MTV Polska.

Zdjęcia do polskiej wersji „Ridiculousness” wystartowały w czwartek w Madrycie i potrwają do 17 maja. Pierwszy sezon liczyć ma 15 odcinków. Śmieszne nagrania, pochodzące m.in. z Polski, skomentują w programie polskie gwiazdy.

„Niemożliwe PL” poprowadzi Wojtek „Łozo” Łozowski, wokalista zespołu Afromental, który w przeszłości był już prezenterem MTV Polska. Współprowadzącymi program będą Tomasz Torres (perkusista Afromental) i modelka Paula Tumala.

Premierę „Niemożliwe PL” zaplanowano na wrzesień tego roku. Nadawca nie podaje, w jakim paśmie emitowane będą odcinki.

grafika

Łukasz Brzezicki, Wirtualnemedia.pl: Dlaczego MTV Polska realizuje lokalną wersję show „Ridiculousness”?

Daniel Reszka, wiceprezes VIMN Polska: „Ridiculousness” to bardzo popularny program, który w Stanach doczekał się już siedmiu sezonów, zyskując bardzo dużą popularność również pośród polskich widzów. Łączy w sobie wszystko to, co lubią nasi widzowie, czyli dobry humor i wyraziste osobowości telewizyjne. Dodatkowo garściami czerpie z internetu - naturalnego środowiska młodych odbiorców, do których skierowany jest kanał MTV. Dlatego spośród różnorodnych formatów MTV, zdecydowaliśmy się właśnie na „Niemożliwe PL”.

Dlaczego na prowadzącego wybrano Wojciecha Łozowskiego?

Ze względu na jego osobowość telewizyjną, charyzmę, poczucie humoru i popularność w grupie docelowej. Do tego świetnie wypadł na castingach, które zorganizowaliśmy do tego programu. We wczesnych etapach swojej kariery Wojtek był jednym z prowadzących MTV - część widzów może go dodatkowo pamiętać jako prowadzącego program „MTV Klasa”. Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę uznaliśmy, że jest on idealnym kandydatem do poprowadzenia naszego programu.

Jakie polskie gwiazdy wystąpią w odcinkach „Niemożliwe PL”?

Tego jeszcze nie zdradzimy, ale mogę zapewnić, że w kolejnych odcinkach pojawi się wiele fantastycznych gwiazd, które są obecnie bardzo popularne wśród grupy docelowej MTV.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów