Nowa gwiazda Polsatu

Agnieszka Popielewicz dołączyła do grona prowadzących program 'Się kręci'.

ss
ss
Udostępnij artykuł:

„Się kręci” prowadzi dwójka znanych prezenterów: Maciej Dowbor i Maciej Rok, Agnieszka Popielewicz będzie w nim przeprowadzać wywiady z gwiazdami. Zadebiutowała w sobotę relacją z pokazu mody Cypriana Medarda.

'Się kręci' to magazyn Telewizji Polsat przedstawiający relacje z aktualnych wydarzeń towarzyskich, komentujący plotki z świata gwiazd i ukazujący kulisy pracy w show-biznesie. Zastąpił wcześniejszy program 'Exclusive' zdjęty z anteny po odejściu prowadzącej Katarzyny Laskowskiej do TVP. Program jest oczkiem w głowie Niny Terentiew - dyrektor programowej Polsatu, ma być silną konkurencją dla 'Co za tydzień' w TVN.

Emisja w każdą sobotę o 14.45 w Telewizji Polsat.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Łukasz Słotwiński executive creative directorem w Walk Creative

Łukasz Słotwiński executive creative directorem w Walk Creative

Stanowski pokazał nowy rekord wyświetleń w Kanale Zero. Efekt afery szpitalnej

Stanowski pokazał nowy rekord wyświetleń w Kanale Zero. Efekt afery szpitalnej

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Przejście z Gońca do Agory. Nowy dziennikarz "Wyborczej" i Gazeta.pl

Przejście z Gońca do Agory. Nowy dziennikarz "Wyborczej" i Gazeta.pl