Nowak-Mosty sponsorem Wisły Kraków

Do grona sponsorów klubu piłkarskiego Wisła Kraków dołączyła firma Nowak-Mosty. Jej logo będzie widoczne na rękawach koszulek zawodników.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Firma Nowak-Mosty przed startem bieżącego sezonu została partnerem Wisły Kraków, wynajmując na stadionie klubu skyboxa. Ponadto sponsorowała kilka meczów rozgrywanych przez Wisłę u siebie.

- Wisła Kraków jest marką godną zaufania i dlatego Zarząd Spółki Nowak-Mosty podjął decyzję o rozszerzeniu współpracy sponsorskiej mimo trudnej sytuacji sportowej drużyny. W ten sposób przekazujemy sygnał do innych potencjalnych sponsorów, że warto w takim momencie wspierać Białą Gwiazdę - komentuje Władysław Nowak, prezes spółki Nowak-Mosty. - Wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do zapełnienia stadionu przy ulicy Reymonta przez wiernych kibiców. Oczywiście, liczymy również na owocną współpracę, a co za tym idzie na wzmocnienie marki Nowak-Mosty na rynku budowlanym oraz ukazanie firmy jako solidny i stabilny sponsor - dodaje.

- Decyzja o rozszerzeniu współpracy z tak istotnym dla nas podmiotem jest dla nas bardzo dobrą wiadomością, ponieważ dobitnie pokazuje to, że Wisła Kraków nadal jest marką godną zaufania. Cieszymy się, że nasz sponsor, wykazujący duży profesjonalizm oraz zaangażowanie w działania na rzecz klubu, będzie z nami współpracować ramię w ramię, aby pomóc w jego odbudowie - mówi Piotr Obidziński. pełniący obowiązki prezesa Wisły Kraków.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/wisla-krakow-uruchamia-sekcje-e-sportowa-sponsorem-all-in-games,7170826199001217a ##

Sponsorem głównym Wisły Kraków od wiosny 2017 roku jest firma bukmacherska LV BET, wiosną br. zaczęła też wspierać sekcję niewidomych piłkarzy klubu. Sponsorami są Cashback World i stowarzyszenie Socios Wisła, sponsorem technicznym - Adidas, klub ma też ponad 20 partnerów.

tw
Autor artykułu:
tw
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele