Nowe serial Polsatu

"Szpital na perypetiach" powraca

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W sobotę, 5. października o g. 21:15 Polsat rozpocznie emisje najnowszych odcinków serialu komediowego - "Szpital na perypetiach".

"Szpital na perypetiach" to właściwie pierwszy polski sitcom szpitalny. Stanowi parodię wszystkich szalenie "poważnych" seriali medycznych: od obsypanego nagrodami "Ostrego dyżuru" po nieśmiertelny "Szpital na peryferiach".

Akcja tego sitcomu rozgrywa się w małym szpitalu miejskim, w jednej z niedużych miast leżących w pobliżu Warszawy. "Szpital na perypetiach" opowiada o losach jego personelu, lekarzy i pielęgniarek oraz ich pacjentów z właściwą sobie dozą zjadliwego humoru.

W serialu występują: Piotr Gąsowski. Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Paweł Warzecki i Andrzej Mastalerz.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Komisja Europejska akceptuje przejęcie operatora przez byłego właściciela UPC Polska

Komisja Europejska akceptuje przejęcie operatora przez byłego właściciela UPC Polska

Instagram z aplikacją na kolejnych telewizorach Smart TV

Instagram z aplikacją na kolejnych telewizorach Smart TV

Bitwa o modele Anthropic to czerwony alarm. Czas na cyfrową suwerenność

Bitwa o modele Anthropic to czerwony alarm. Czas na cyfrową suwerenność

Cyfrowy Polsat i fundacja kontra Solorzowie. Firma pisze o legalnych dowodach próby wrogiego przejęcia

Cyfrowy Polsat i fundacja kontra Solorzowie. Firma pisze o legalnych dowodach próby wrogiego przejęcia

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat