Nowości na Nowy Rok od Sanplast SA

Firma SANPLAST już po raz kolejny wraz z Nowym Rokiem przedstawiła w ofercie szereg nowości, rozbudowując i tak bogate już linie swoich produktów. Specjaliści nieustannie opracowują nowe rozwiązania, mające na celu zapewnienie klientom jak największy wybór i komfort użytkowania.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Sanplast to marka, która cieszy się wśród klientów dużym zaufaniem. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów firma postanowiła rozszerzyć i zarazem uzupełnić asortyment swoich produktów.

Ekskluzywna seria Altus to produkty dla osób wymagających, pragnących w łazience stworzyć atmosferę luksusu. Od Nowego Roku seria Altus oferuje kabiny prysznicowe narożne oraz drzwi wnękowe. Najnowsze produkty tej serii dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów od 80x110-120cm aż do 100x190-200cm. Duże tafle szkła oraz eleganckie detale podkreślają charakter produktów. Najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesna stylistyka stanowią niekwestionowane atuty serii.

Popularna wśród klientów, seria TX poszerzyła się o nowe modele, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań klientów. Nowe kabiny typu TX5 z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym wysoką jakość kąpieli. Ich wygląd stanowi doskonałe uzupełnienie niemal każdej łazienki. Ofertę wzbogaciły kabiny: półokrągłe z drzwiami skrzydłowymi – KP1DJ/TX5 – dostępne w wymiarze 80x80cm i 90x90cm oraz KP2DJ/TX5 – 80x80cm, 90x90cm i 100x100cm, półokrągła przyścienna – KPP2DJ/TX5-100x100cm oraz drzwi przesuwne D4/TX5 o szerokości od 130cm do 180cm.

Reagując na potrzeby wszystkich klientów, rozszerzona została oferta brodzików, w wyróżnionej nagrodą „Dobry Design 2014”, serii Space Mineral. Wykonane z najwyższej jakości odlewu mineralnego produkty, gwarantują idealny wygląd przez wiele lat. Materiał, z którego wykonane są brodziki, odporny jest na różnego rodzaju plamy, odbarwienia oraz ścieranie, a (opcjonalnie) powłoka antypoślizgowa Pro Safe System zapewnia bezpieczeństwo kąpieli. Wraz z obowiązywaniem nowego Cennika, oferta uzupełniona została o nowe pozycje wśród kształtów prostokątnych: 75x80x1,5cm; 75x140x1,5cm; 75x150x1,5cm; 75x160x1,5cm; 75x170x1,5cm; 90x190x1,5cm; 100x190x1,5cm; 100x200x1,5cm. Co więcej, brodziki tej serii dostępne są zarówno w kolorze białym jak i w 6 nowych kolorach, co daje klientom jeszcze więcej możliwości dopasowania produktu do aranżacji łazienki.

Wraz z Nowym Rokiem także seria paneli prysznicowych Space Line wzbogaciła się o panele w wyposażeniu z okrągłą deszczownicą. Klienci mają ponadto możliwość wyboru produktu spośród 9 wariantów kolorystycznych.

„Systematyczny rozwój to jeden z głównych wyznaczników działalności naszej firmy. Dlatego też z każdym rokiem wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty, chcąc zapewnić Czystą Przyjemność kąpieli. A wszystko to z myślą o naszych Klientach.” – mówi Michał Szydłowski Dyrektor Handlowy Sanplast SA.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"