„Odkryj Małopolskę” - zachęca Małopolski System Informacji Turystycznej

Pod hasłem „Odkryj Małopolskę” ruszyła kampania promująca atrakcje turystyczne tego regionu oraz Małopolski System Informacji Turystycznej. Akcja obejmuje reklamy outdoorowe i internetowe oraz eventy.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Kampania „Odkryj Małopolskę” promuje Małopolski System Informacji Turystycznej - współfinansowany ze środków unijnych projekt realizowany przez władze województwa małopolskiego wspólnie z 25 gminami i powiatami tego regionu. Ponadto informuje o atrakcjach turystycznych Małopolski. Wykorzystywany w akcji plakat symbolicznie pokazuje MIST jako klucz, który pozwala na odkrycie najpiękniejszych zakątków regionu małopolskiego.

grafika

Kampania obejmuje przede wszystkim reklamy na outdoorze (85 billboardów w miejscowościach Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i Zakopanem, 70 city lightów w Krakowie, 610 plakatów w miejscowościach takich jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Oświęcim, Krynica-Zdrój, Bochnia, Wieliczka, Gorlice, Olkusz, Chrzanów, Andrychów, Dobczyce, Wadowice, Biecz i Myślenice) oraz w internecie (emisje na portalach Interia.pl i O2.pl geotargetowane na województwa małopolskie, mazowieckie i śląskie), a także eventy - z udziałem znanego krakowskiego aktora kabaretowego i satyryka Adama Grzanki - związane z otwarciem punktów IT oraz wizyt studyjnych dla dziennikarzy i przedstawicieli branży turystycznej.

Kreację graficzną billboardu przygotowała Ewa Natkaniec, dwukrotna laureatka pierwszej nagrody na Festiwalu Promocji Miast i Regionów za projekty promujące Małopolskę. Kampania potrwa do 15 listopada.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Shein z kolejną grzywną. Minister zarzuca mu "nielojalną konkurencję"

Shein z kolejną grzywną. Minister zarzuca mu "nielojalną konkurencję"

YouTube wyprzedza Netfliksa. Przyciąga internautów na dłużej

YouTube wyprzedza Netfliksa. Przyciąga internautów na dłużej

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"