„Okazja” i „Warto kochać” w ATM Rozrywka

10 lutego 2014 roku naziemny kanał ATM Rozrywka rozpocznie emisję dwóch seriali: „Okazja” i „Warto kochać”.

mk
mk
Udostępnij artykuł:
„Okazja” i „Warto kochać” w ATM Rozrywka

„Warto kochać” to nie tylko obyczajowa opowieść o ścieraniu się tradycyjnych wartości z nowoczesnością pojęta przez prymat zysku za wszelką cenę, ale przede wszystkim (optymistyczna) historia miłości. W rolach głównych w serialu wystąpili m.in: Katarzyna Galica, Bartosz Głogowski, Anna Ilczuk.

Z kolei „Okazja” to serial komediowy o młodych ludziach, którzy z powodu splotu  życiowych okoliczności przez pół roku muszą mieszkać razem.  W rolach głównych wystąpili m.in.: Monika Dryl i Tomasz Karolak.

Komediową „Okazję” na antenie ATM Rozrywki będzie można oglądać w dni powszednie o godz. 16.30, a telenowelę „Warto kochać” - od poniedziałku do piątku o 19.00.

Także od 10 lutego (w dni powszednie o 18.00) stacja pokazywać będzie znane z National Geographic Channel programy dokumentalne.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, iż średni udział ATM Rozrywki w styczniu br. wyniósł 0,15 proc. (więcej na ten temat).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Play: Klient z domem, pakietem TV i światłowodem "jest pożeraczem danych"

Play: Klient z domem, pakietem TV i światłowodem "jest pożeraczem danych"

Dziennikarze TVN24 "robią swoje". Dlaczego niektórym fanom stacji się nie podoba? [OPINIA]

Dziennikarze TVN24 "robią swoje". Dlaczego niektórym fanom stacji się nie podoba? [OPINIA]