Orange Gol - aplikacja na Androida dla kibiców

Orange Labs Polska stworzył bezpłatną aplikację Orange Gol, dzięki której fani piłki nożnej mogą zmierzyć się w rzutach karnych z innymi kibicami.

km
km
Udostępnij artykuł:

W grze każdy celny rzut karny jest punktowany, a im trudniejszy gol, tym więcej punktów się za niego otrzymuje. Do wyboru są cztery poziomy trudności: Trzecia, Druga i Pierwsza liga oraz Ekstraklasa. Od użytkownika zależy, jak dobrze będzie bronił bramkarz, a tym samym jak wysoki wynik może osiągnąć.

Aplikacja daje możliwość stworzenia kilku profilów na jednym urządzeniu, dzięki czemu rywalizacja między graczami może odbywać się także bez dostępu do internetu.

Swoje osiągnięcia można też porównywać w sieci z najlepszymi, a wynikami można pochwalić się na Facebooku i serwisach bialoczerwoni.com.pl oraz dwunasty.pl.

grafika

Gra dostępna jest na urządzeniach z ekranem dotykowym działających na systemie Android (w wersji 2.1 +) i można ją pobrać za darmo poprzez Android Market.  Gra powstała przy współpracy stażystów - laureatów i uczestników Programu Twoja Perspektywa, programu edukacyjnego, którego patronem jest Telekomunikacja Polska.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Czołowe polskie i ukraińskie media publikują wspólny apel. Inicjatorem "Wyborcza"

Czołowe polskie i ukraińskie media publikują wspólny apel. Inicjatorem "Wyborcza"

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube
Materiał reklamowy

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą