Orange ma 809 stacji LTE, ponad połowa w stolicy

Sieć Orange poinformowała, że z dostępu do mobilnego internetu LTE jej użytkownicy mogą korzystać w 45 miastach i miejscowościach.

km
km
Udostępnij artykuł:

Miesiąc temu Orange informował, że ma pół tysiąca masztów LTE (więcej na ten temat). Teraz Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy operatora, podał że zgodnie z planem uruchomił dotychczas 809 stacji LTE.

Najwięcej z nich działa w samej Warszawie (458) i okolicznych gminach, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Dąbrowie Górniczej oraz Gliwicach. Stacje LTE są też w Zakopanem i na Helu. Do końca tego roku Orange planuje uruchomienie jeszcze co najmniej 50 nowych stacji.

Rozbudowę swoich masztów przeprowadza również Play. Niedawno na blogu rzecznika prasowego sieci pojawiła się lista kolejnych miejscowości, których mieszkańcy otrzymają dostęp do internetu w standardzie LTE (zobacz szczegóły).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN