Pamela Anderson chwilowo bezdomna

Pamela Anderson przyznała, że mieszka u byłego męża, Tommy'ego Lee,wyłącznie z konieczności.

akomi | femalefirst
akomi | femalefirst
Udostępnij artykuł:

Aktorka nie ma obecnie własnego domu, dlatego wprowadziła się dobyłego małżonka.

- Mieszkamy razem tylko dlatego, że jestem chwilowo bezdomna -tłumaczy gwiazda. - Buduję dwa domy w Los Angeles, jeden wrodzinnej Kanadzie i jeden na Bliskim Wschodzie. Ja i Tommyjesteśmy jak stare małżeństwo. Mieszkamy razem, ale nie uprawiamyseksu.

Ostatni występ kinowy Pameli Anderson to rola w komedii"Superhero". Film trafił na polskie ekrany 6 czerwca.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube
Materiał reklamowy

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę