Wiosną 2017 roku Canal+ Discovery emitowała pierwszy sezon cyklu. W rolę prowadzącej ponownie wciela się Paulina Młynarska, która odwiedza bohaterów programu i przedstawia ich codzienne życie. Prace na planie prowadzono od kwietnia do pierwszych dni lipca br.
W odcinkach drugiego sezonu „Polaków z wyboru” Canal+ pojawią się m.in. pochodząca z Serbii dyrektorka Amnesty International; prezes stowarzyszenia Nepalczyków w Polsce i właściciel studia jogi; okulista z Iranu; zawodniczka boksu zawodowego pochodząca z Ukrainy; Francuz, który produkuje sery na wsi pod Olsztynem; położniczka z Kamerunu; Gruzinka, która w Polsce jest znaną charakteryzatorką oraz pochodzący z Senegalu kierownik Zakładu Biogeochemii Środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Nowa seria liczy 10 odcinków. Wśród gości Młynarskiej będą m.in. Ivan Komarenko, Cristina Catese, Igor Miličić i Jim Williams.

Premierę „Polaków z wyboru 2” w Canal+ Discovery zaplanowano na jesień br. Producentem serii są Discovery i ATM Grupa.
Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w I półroczu br. udział Canal+ Discovery wyniósł 0,018 proc.











