Barski jest odpowiedzialny za strategię marketingową organizacji, działania wizerunkowe, media społecznościowe oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną UNICEF Polska.
- Temat pomocy potrzebującym dzieciom zawsze był mi bardzo bliski, dlatego cieszę się, że jestem w UNICEF Polska. Dołączam do organizacji, która od 75 lat niesie wsparcie najmłodszym na całym świecie. To ogromny zaszczyt, ale i wyzwanie - mówi Paweł Barski. - Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie pomogą organizacji w realizacji jej misji - dodaje.
Barski za Annę Lewandowską w UNICEF Polska
Barski zastąpił Annę Lewandowską, która pozostała w organizacji i pełni funkcję pełnomocnika zarządu ds. rozwoju i innowacji.
Jest związany z marketingiem od prawie 30 lat. Ostatnio pracował jako country marketing managera w HP Polska.
Ponad 10 lat był związany z Ricoh Polska, gdzie przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu. Odpowiadał za kreowanie i realizację strategii marketingowych dwóch marek Ricoh i Pentax w segmencie B2B i B2C. Zarządzał kilkunastoosobowym działem marketingu.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dove-w-kampanii-reverse-selfie-zwraca-uwage-na-zly-wplyw-soacial-mediow-na-mlode-kobiety-wideo ##
Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu strategii marketingowych, rozwoju marek, produktów i komunikacji.











