Paweł Lasiuk odchodzi z funkcji rzecznika prasowego GPW

Paweł Lasiuk, który był rzecznikiem prasowym warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych odchodzi ze stanowiska. Jak informuje, chce poświęcić się karierze naukowej.

NB
NB
Udostępnij artykuł:

Po dwóch latach pracy Lasiuk zdecydował się na odejście o czym poinformował w mailu pożegnalnym do dziennikarzy, dziękując za dotychczasową współpracę. - Jako że dziś jest mój ostatni dzień pracy na GPW, chciałbym Wam serdecznie podziękować za współpracę - zarówno na polu redakcyjnym, jak również organizacyjnym czy eventowym. Dziękuję za profesjonalizm, za wszystkie udane projekty i wywiady, świetne pomysły, zadawane pytania i za codzienną życzliwość, bez której udana kooperacja dziennikarzy i PR-owców nie jest możliwa - napisał.

Dodał, że w najbliższym czasie zamierza poświęcić się pracy naukowej. Jak wynika z naszych informacji, na razie nie ma wybrano jego zastępcy - trwają poszukiwania nowego rzecznika prasowego GPW.

W latach 2016-2017 Lasiuk pracował w dziale korporacyjnym agencji Grayling Poland, współpracując m.in. z AIG, Innova Capital czy Owens-Illinois. Wcześniej, jako konsultant MSLGROUP doradzał bankom i spółkom z sektora finansowego przy budowaniu strategii komunikacji. Realizował projekty m.in. dla Eurobanku, Banku Millennium czy Biura Informacji Kredytowej. Jest doktorantem na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie to największa giełda regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"