Poczta Google za darmo

Google udostępniła bezpłatny system pocztowy Gmail wszystkim użytkownikom Internetu w Polsce.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

Nie jest już potrzebne zaproszenie, aby móc korzystać z usługi pocztowej Gmail i komunikatora Gtalk – podano w komunikacie.

Również od wczoraj dostępna jest aplikacja Dokumenty i Arkusze Google w języku polskim. Polscy użytkownicy Internetu mogą we własnym języku tworzyć, zarządzać, przechowywać oraz dzielić z innymi dokumenty tekstowe oraz arkusze kalkulacyjne, bezpłatnie, wyłącznie z użyciem przeglądarki internetowej.

„Odkąd uruchomiliśmy Gmail, system była stale udoskonalany i dostępny dla coraz większej liczby Internautów na całym świecie. Naszymi priorytetami było uczynić Gmaila wygodnym, niezawodnym, odpornym na SPAM i inne nadużycia systemem poczty elektronicznej. Bardzo pomogli w tym pierwsi użytkownicy Gmail, przekazując swoje uwagi i opinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować korzystanie z darmowych kont Gmail i komunikatora Gtalk wszystkim użytkownikom Internetu w Polsce” – powiedział Artur Waliszewski, Business Country Manager, Google Polska.

Gmail to bezpłatny system pocztowy oferujący konta o pojemności wynoszącej 2.8 GB na początku, a potem wzrastającej wraz z użytkowaniem konta.

Dokumenty i Arkusze Google to bezpłatne usługi dostępne w sieci, które umożliwiają pracę nad tym samym dokumentem lub arkuszem kalkulacyjnym 50 użytkownikom w tym samym czasie. Każdy użytkownik konta Google, który posiada przeglądarkę internetową może już zastosować aplikację Dokumenty i Arkusze Google w języku polskim.

„Aplikacje oparte na usługach internetowych umożliwiają ich użytkownikom większą kontrolę nad danymi, ponieważ dostęp do nich możliwy jest z każdego miejsca i o każdej porze. Ułatwiają również współpracę – nie ma potrzeby wielokrotnego przesyłania załączników w wiadomościach e-mail ani zastanawiania się czy i nad którą wersją dokumentu pracują inni użytkownicy. Dzięki pracy online projekty, zwłaszcza zespołowe, są realizowane efektywniej i znacznie sprawniej, a wydajność pracowników wzrasta. Bardzo się cieszę, że usługa Dokumenty i Arkusze Google jest już dostępna dla polskich użytkowników” powiedział Artur Waliszewski, Business Country Manager, Google Polska.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Po wycieczkę i masaż na Allegro? Platforma chce zarabiać na usługach

Po wycieczkę i masaż na Allegro? Platforma chce zarabiać na usługach

Od 120 zł do 12 tys. za dzień. Ile naprawdę zarabia się na reklamowym uśmiechu

Od 120 zł do 12 tys. za dzień. Ile naprawdę zarabia się na reklamowym uśmiechu

"Praca bez przyszłości, nie życzę największemu wrogowi". Władze "Wyborczej": wylewa się frustracja

"Praca bez przyszłości, nie życzę największemu wrogowi". Władze "Wyborczej": wylewa się frustracja

Nowa audycja w TOK FM. Zastąpi "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz

Nowa audycja w TOK FM. Zastąpi "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz

KRRiT wypłaci dwóm spółkom środki abonamentowe z 2024 roku

KRRiT wypłaci dwóm spółkom środki abonamentowe z 2024 roku

Nowy naczelny serwisu WP SportoweFakty

Nowy naczelny serwisu WP SportoweFakty