Podziel się PomysłoDaniem z marką WINIARY

Masz pomysł na nowy produkt lub udoskonalenie już istniejącego? Podziel się nim. Chcesz poprawić smak, dodać nowy składnik, a może zmienić…? Teraz masz szansę wyrazić swoją opinię. Marka WINIARY zaprasza wszystkich konsumentów do współtworzenia jej produktów. Na stronie www.winiary.pl powstał nowy dział PomysłoDanie. Jest to miejsce, w którym każdy może umieścić swój autorski pomysł dotyczący nowego produktu, zmian w serwisie internetowym, a nawet udoskonaleń dotyczących komunikacji marki.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Wyznaczając trendy na polskim rynku, marka WINIARY zdecydowała się wykorzystać mechanizm crowdsourcingu, który polega na zdobywaniu wiedzy, pomysłów i inspiracji od konsumentów, którzy najlepiej wiedzą, czego oczekują od marki i jej produktów. Dzięki temu udoskonalony produkt może być idealnie dopasowany do potrzeb odbiorców. W odpowiedzi na potrzebę rynku powstał dział PomysłoDanie, który daje konsumentom możliwość podzielenia się indywidualnymi pomysłami na nowe smaki, produkty oraz innowacyjne zastosowania tych, które są już dostępne na rynku. Nowa funkcjonalność wprowadzona przez WINIARY umożliwia również dzielenie się przemyśleniami dotyczącymi strony internetowej oraz samej marki.

Konsument, który chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami, może wejść na stronę www.winiary.pl/PomysloDanie i wypełnić specjalnie przygotowany formularz. Każdy pomysł, po zaakceptowaniu przez moderatora, zostanie umieszczony w specjalnie przygotowanej galerii, w której inni internauci będą mieli możliwość jego oceny i komentowania. Najciekawsze pomysły mają szansę na wdrożenie, a ich autorzy na nagrodę.

Wejdź na stronę internetową www.winiary.pl/PomysloDanie, wyraź swoją opinię i zainspiruj markę WINIARY już dziś.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kultowa "Biała bluzka" w reżyserii Magdy Umer w TVP1

Kultowa "Biała bluzka" w reżyserii Magdy Umer w TVP1

Marka Streboxar w gronie klientów BeDigital

Marka Streboxar w gronie klientów BeDigital

VZK Laboratory z pierwszą kampanią na polskim rynku

VZK Laboratory z pierwszą kampanią na polskim rynku

Kampania mBanku "Jedna/Trzecia" edukuje Polaków o przyszłości finansowej

Kampania mBanku "Jedna/Trzecia" edukuje Polaków o przyszłości finansowej

Plebiscyt na Młodzieżowe Słowo Roku rozstrzygnięty!
Materiał reklamowy

Plebiscyt na Młodzieżowe Słowo Roku rozstrzygnięty!

HBO Max pokazało spot z zapowiedziami na 2026. To premierowe materiały

HBO Max pokazało spot z zapowiedziami na 2026. To premierowe materiały