Polpharma Biologics klientem agencji pro science

Do portfolio klientów agencji pro science dołączyła Polpharma Biologics - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Po kilkumiesięcznej współpracy projektowej, strony podpisały umowę na czas nieokreślony. Zakres współpracy obejmuje doradztwo komunikacyjne, udział w projektach merytorycznych i media relations.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Polpharma Biologics klientem agencji pro science

– W Polpharma Biologics realizujemy pełen proces rozwoju leków biologicznych: od opracowania linii komórkowych po produkcję komercyjną. Unikatowa skala działania pozwala na budowanie w Polsce szeregu biotechnologicznych kompetencji - mówi Jowita Kacik, kierownik ds. komunikacji w Polpharma Biologics. 

– Chcemy dzielić się wiedzą, aby wspierać rozwój krajowego sektora biotechnologicznego. To nasza odpowiedzialność. Dlatego potrzebujemy partnera, który przede wszystkim rozumie świat nauki i technologii, a także wie, jak skutecznie i rzetelnie dzielić się wiedzą. Zespół pro science udowodnił nam, że zna się na tej sztuce - dodaje Kacik.

Współpraca z Polpharma Biologics to fantastyczne wyzwanie i możliwość zobaczenia od kuchni, jak się "robi" biotechnologię. Od lat realizujemy projekty, które wyrastają m.in. z nauk ścisłych i przyrodniczych. Cieszę się, że weszliśmy o poziom wyżej i coraz częściej towarzyszymy procesom komercjalizacji, które zmieniają świat na lepsze - mówi Natalia Osica, założycielka i dyrektor zarządzająca pro science.

Za obsługę klienta z ramienia pro science odpowiada Ewa Kuźniar-Dziura, a za doradztwo merytoryczne - Natalia Osica.

Zespół agencji pro science działa na rzecz usprawnienia komunikacji podmiotów naukowych i naukowców z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Misją firmy jest zwiększenie liczby przedsięwzięć międzysektorowych z udziałem nauki, z naciskiem na rozwój zaawansowanych technologii, oraz zwiększanie udziału naukowców w dyskusji publicznej. 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ponad 30 premier w Teatrze Telewizji. Stenka i Seweryn z Wielkimi Nagrodami

Ponad 30 premier w Teatrze Telewizji. Stenka i Seweryn z Wielkimi Nagrodami

STS przeniósł "Rozmowy. Bardziej" z Kanału Zero do Onetu

STS przeniósł "Rozmowy. Bardziej" z Kanału Zero do Onetu

Nowy program wydawcy Gońca. Liderzy "bez garnituru"

Nowy program wydawcy Gońca. Liderzy "bez garnituru"

Kod przy kodzie, Kłeczek z wykresem i dżentelmeńską umową. Tak Republika apeluje o wpłaty

Kod przy kodzie, Kłeczek z wykresem i dżentelmeńską umową. Tak Republika apeluje o wpłaty

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Katarzyna Kasia z matką o filozofii. Nowy cykl w Trójce

Katarzyna Kasia z matką o filozofii. Nowy cykl w Trójce