Przejmij inicjatywę. Nowy zapach TIGER Energy: dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia

Nowa woda toaletowa i antyperspirant TIGER Energy od Dariusza „Tigera” Michalczewskiego pomogą Ci zbudować wizerunek mężczyzny, którym zawsze chciałeś być. Ten zapach to jasny komunikat: wiem, czego chcę i wiem jak to osiągnąć!

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Boks to szkoła życia. Wie o tym doskonale pięściarski czempion Dariusz „Tiger” Michalczewski, który w ringu nauczył się, że zwycięża tylko ten, kto potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Między linami jesteś sam i tylko od Twoich decyzji zależy, czy padniesz na deski, przetrwasz do końcowego gongu, czy też brawurowo znokautujesz rywala. Chwila zawahania i możesz przegrać wszystko. Podobnie jest w życiu. Jeśli mężczyzna chce odnieść sukces musi myśleć szybko, być zdecydowanym i podejmować skuteczne działania.

Jednak umiejętności, wiedza, doświadczenie i sprawność to nie wszystko. Równie ważne jest wrażenie, które się wywołuje.

 – W ringu zawsze starałem się wyglądać spokojnie, pewnie i zdecydowanie, wzbudzać respekt w przeciwniku i podziw publiczności. W biznesie i życiu towarzyskim wizerunek jest jeszcze ważniejszy. Tutaj odpowiednia mina nie wystarczy. Tworząc wraz z ekspertami z firmy BioDermic zapach TIGER Energy, pragnę dać ambitnym mężczyznom narzędzie, dzięki któremu zbudują wizerunek odważnego, kreatywnego i przygotowanego na sukces faceta, który nie czeka na przypadek, ale zawsze bierze sprawy w swoje ręce – mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

TIGER Energy to zapach pełen życia, świeży i motywujący do działania. Wodę toaletową warto uzupełnić antyrperspirantem z tej samej linii zapachowej, który gwarantuje pełną kontrolę nawet w najbardziej wymagających okolicznościach.

Nowe kosmetyki marki TIGER dostępne są w znanych sieciach drogeryjnych oraz stoiskach kosmetycznych w największych supermarketach na teranie całego kraju, a także w sprzedaży online na stronie www.biodermic.istore.pl. Od grudnia 2012 roku wody toaletowe i antyperspiranty TIGER można nabyć w Drogeriach NATURA oraz w drogeriach sieci Hebe.

Obudź w sobie drapieżnika, wybierz zapach TIGER Energy!

Dariusz „Tiger” Michalczewski: jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów w historii i zdolny biznesmen. Pomysłodawca i właściciel marki TIGER, pod szyldem której produkowana jest najlepiej rozpoznawalna w Polsce linia energy drinków TIGER Energy Drink oraz nowa linia energetyzujących kosmetyków TIGER Cosmetics.

TIGER Cosmetics: nowe wcielenie marki TIGER. Energetyzująca linia damskich i męskich wód toaletowych wraz z dezodorantami, charakteryzująca się wyszukanymi kompozycjami zapachowymi i niepowtarzalnym designem.

BioDermic Polska: dysponent marki TIGER w sektorze kosmetycznym i producent nowej linii kosmetyków TIGER Cosmetics. BioDermic to ambitny i nowoczesny producent kosmetyków wysokiej jakości, które powstają przy użyciu najlepszych komponentów, w tym składników roślinnych i wyciągów organicznych. Formuła oparta jest na najnowszych osiągnięciach laboratoryjnych. Zawiera skondensowaną zawartość składników czynnych, gwarantujących najwyższą  skuteczność preparatów BioDermic.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Co kupno Warner Bros. przez Netfliksa zmieni w Polsce? Pracownicy TVN dostali list od szefa WBD

Co kupno Warner Bros. przez Netfliksa zmieni w Polsce? Pracownicy TVN dostali list od szefa WBD

Prasa umiera? Skądże! Wydawca "Vogue Polska" wprowadzi do Polski kolejny luksusowy tytuł [TYLKO U NAS]

Prasa umiera? Skądże! Wydawca "Vogue Polska" wprowadzi do Polski kolejny luksusowy tytuł [TYLKO U NAS]

"Święta marzeń" w piosence Polsatu na Boże Narodzenie. Ibisz świętym Mikołajem

"Święta marzeń" w piosence Polsatu na Boże Narodzenie. Ibisz świętym Mikołajem

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online