PupiLove Targi w Promenadzie – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników czworonogów

W niedzielę, 24 listopada, warszawska Promenada zamieni się w raj dla właścicieli psów i kotów oraz ich ukochanych pupili! Podczas kolejnej edycji PupiLove Targów będzie można nie tylko zapoznać się z najnowszymi produktami dla zwierząt, ale także wspólnie spędzić czas w przyjaznej atmosferze pełnej miłości do czworonogów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - zapraszamy wszystkich, razem z futrzastymi przyjaciółmi!

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Już w niedzielę, 24 listopada, zapraszamy na kolejną edycję PupiLove Targów - wydarzenia stworzonego z myślą o wszystkich właścicielach i miłośnikach psów oraz kotów. W godzinach 11:00-17:00 na poziomie „0" w warszawskim centrum handlowym Promenada odbędą się targi, podczas których będzie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów i produktów dla swoich pupili, w tym smycze, szelki, obroże, zabawki, smakołyki, ubranka, posłania i wiele innych unikalnych produktów od lokalnych firm i manufaktur.

To doskonała okazja, by wspierać małe przedsiębiorstwa, jednocześnie dbając o potrzeby naszych czworonogów. Targi to także świetna przestrzeń do spotkania z innymi miłośnikami zwierząt i zdobycia inspiracji do kolejnych zakupów. Ponadto, dla odwiedzających przewidziano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców.

Nie zabraknie również akcentu charytatywnego - wydarzenie wspiera lokalne organizacje pomagające zwierzętom w potrzebie. Będzie to także doskonała okazja, by podarować coś dla czworonogów, które jeszcze nie znalazły swoich domów.

Na PupiLove Targach odbędzie się także mini-sesja fotograficzna dla wszystkich przyprowadzonych pupili - każdy właściciel otrzyma profesjonalne zdjęcie swojego zwierzaka na pamiątkę!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy i zakupów. Przyjdź i zabierz swojego pupila - czeka mnóstwo atrakcji i inspiracji!

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 24 listopada,  w godzinach 11:00 - 17:00 w centrum handlowym Promenada. Więcej informacji na temat aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Janusz Mirowski kieruje digitalem i marketingiem w ePłatności i Przelewy24

Janusz Mirowski kieruje digitalem i marketingiem w ePłatności i Przelewy24

Nowy format piłki nożnej w Canal+. Grają byli członkowie kadry i youtuberzy

Nowy format piłki nożnej w Canal+. Grają byli członkowie kadry i youtuberzy

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence