Putka reklamuje się na EKO wiatach AMS-u

Putka, piekarnia-cukiernia reklamuje swoje pieczywo Bio na EKO wiatach firmy reklamy zewnętrznej AMS SA.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Putka reklamuje się na EKO wiatach AMS-u

“A BIO to wie” – Putka wykorzystuje certyfikowane EKO wiaty AMS w połączeniu z przystankami komunikacji miejskiej w Warszawie i Łodzi. 

W kampanii pieczywa BIO wykorzystane zostały formaty OOH spójne ze strategią marketingową reklamowanego produktu. Plakaty pojawiły się m.in. na EKO wiatach AMS, które otrzymały Certyfikat Carbon Footprint Approved – międzynarodowy znak towarowy przyznawany produktom lub usługom, które zostały wytworzone lub dostarczone w odpowiedzialny środowiskowo i społecznie sposób.

–  W Polsce chleb jemy codziennie, do wielu posiłków. W najnowszej kampanii zachęcamy do wybierania naszego pieczywa BIO znakowanego Euroliściem, czyli logo europejskiego systemu rolnictwa ekologicznego, którego produkcja jest mniej obciążająca dla środowiska. Chcieliśmy to upowszechnić – dlatego wybór padł na przystanki AMS, w tym na pokryte zielonym dachem EKO wiaty. Tym samym dołączyliśmy do grona marek, którym bliski jest zrównoważony rozwój i dążenie do neutralności klimatycznej – mówi Zuzanna Putka-Twardowska, członek zarządu, dyrektor sieci własnej i marketingu w firmie Putka.

Pieczywo BIO wypieczone z ekologicznych surowców pozbawione jest sztucznych dodatków, takich jak konserwanty czy barwniki, a ponadto dłużej utrzymuje świeżość.

AMS jest pionierem budowy EKO wiat przystankowych na polskim rynku. Zielone przystanki z dachami porośniętymi roślinami rozchodnika powstają w partnerstwie trzech stron: zaangażowanych społecznie marek, samorządu i AMS. EKO wiaty poprawiają mikroklimat w mieście, sprzyjają ptakom i owadom, zapewniają retencję wody i – co najważniejsze – redukują ślad węglowy. Ponadto, za każdą reklamę na EKO wiacie, AMS sadzi drzewa. Firma oferuje możliwości reklamowe na 150 EKO wiatach z zielonymi dachami w dziewięciu miastach.

bg
Autor artykułu:
bg
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"