O rozszerzeniu Projektu plaża o strefę miejską informowaliśmy pod koniec czerwca, niedługo przed startem tegorocznej odsłony akcji, która w pierwszy weekend lipca rozpoczęła się w Świnoujściu. Jak podał serwis Press, Projekt City także będzie pokazywany w telewizji.
W najbliższy czwartek 9 lipca o godz. 21:20 na antenie TVN Style pojawi się pierwsza relacja z Projektu City, a emisje kolejnych zaplanowano przez najbliższe tygodnie w czwartkowe wieczory – potwierdziliśmy w biurze prasowym TVN.
"Projekt City" będzie miał trzy prowadzące, znane widzom z programu "Dzień Dobry TVN": Małgorzatę Tomaszewską, Aleksandrę Rogowską i Żanetę Rosińską. Ostatnia z wymienionych pochwaliła się nowym projektem w swoich mediach społecznościowych.
Projekt City to przedłużenie Projektu Plaża - odbywa się w tych samych miastach, ale wieczorem i w przestrzeni miejskiej. Tegoroczna edycja Projektu Plaża jest dłuższa i obejmuje osiem nadmorskich miejscowości: Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Kołobrzeg, Pobierowo, Dźwirzyno, Łebę oraz Krynicę Morską.

Projekt Plaża to wakacyjna trasa TVN odwiedzająca popularne nadmorskie miejscowości, oferująca liczne atrakcje takie jak koncerty gwiazd, pokazy kulinarne, strefy relaksu czy sportowe aktywności.
Relacje z wakacyjnej trasy pojawiają się w "Dzień Dobry Wakacje" i programie "Co za tydzień". Twarzą Projektu Plaża od początku, tj. od 2007 roku jest prezenter TVN Olivier Janiak.











