Z Agorą żegna się dyrektor od serwisów stacji radiowych

Z Grupą Radiową Agory, spółce zależnej Agory, rozstaje się Roch Kudła, szef rozwoju serwisów internetowych. W firmie pracował ponad 14 lat.

Tomasz Wojtas
Tomasz Wojtas
Udostępnij artykuł:
Z Agorą żegna się dyrektor od serwisów stacji radiowych
Roch Kudła, fot. linkedin

Roch Kudła o odejściu z Grupy Radiowej Agory poinformował na LinkedIn. W firmie początkowo pełnił funkcję menedżera ds. serwisów muzycznych, a przez ostatnie 11,5 roku pracował jako dyrektor rozwoju wszystkich serwisów internetowych.

– Przez wiele lat odpowiadałem za rozwój serwisów internetowych, aplikacji mobilnych i systemów zapleczowych wspierających biznes cyfrowy radia. Razem z zespołem dołożyłem parę dużych cegieł i mnóstwo kamyków do realnej transformacji cyfrowej firmy – wyliczył.

Kudła zapewnił, że ma "dużą satysfakcję z wielu zrealizowanych w tej pracy projektów". – Jednak najlepiej będę wspominał wielkie grono świetnych osób, które poznałem w Agorze - otwartych, profesjonalnych, godnych zaufania i uśmiechniętych. Dziękuję Wam za te wspólne lata i wszystko, czego się od Was nauczyłem! – podkreślił.

Zaznaczył, że jest otwarty na "nowe wyzwania związane z tworzeniem i rozwojem produktów cyfrowych, multimedialnych lub kontentowych - szczególnie na styku biznesu, technologii i zespołów produktowych".

Przed pracą w Agorze Roch Kudła był związany m.in. z GG Network (w latach 2010–2011 jako online marketing manager), agencją reklamową Scholz & Friends Warszawa (w latach 2007–2010 jako new media manager) oraz Telewizją Polską (w latach 2005–2007 jako redaktor i koordynator programowy).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"