W każdej „Debacie” weźmie udział kilku zaproszonych do studia gości, a kolejne części dyskusji przeplatane będą materiałami filmowymi. Program prowadzić będą gospodarze „Faktów po Faktach”.
Audycja realizowana będzie z udziałem publiczności w nowym wirtualnym studiu TVN24, które powstało w dawnej siedzibie TVN przy ul. Augustówka w Warszawie. Program „Fakty po Faktach. Debata” emitowany będzie w TVN24 w każdy ostatni piątek miesiąca o 19.25. Potrwa półtorej godziny.
##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/skandalisci-nowym-show-polsat-news-prowadza-agnieszka-gozdyra-i-marek-kacprzak ##
Tematem pierwszej „Debaty”, która pokazana zostanie w piątek 27 lutego, będzie pakiet onkologiczny, który wszedł w życie 1 stycznia br. W programie wezmą udział specjaliści, zajmujący się leczeniem raka, pacjenci zmagający się z chorobą nowotworową oraz politycy, którzy pakiet onkologiczny stworzyli. Audycję poprowadzi Anita Werner.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział TVN24 w rynku w styczniu br. wyniósł 2,89 proc. (zobacz wyniki wszystkich kanałów informacyjnych).











