TVN wiosną pokaże ostatni sezon „Chyłki”. Emisja w poniedziałki

Od 27 lutego stacja TVN emitować będzie ostatni sezon „Chyłki” pod tytułem „Oskarżenie”. Produkcję, która trafiła do Playera na przełomie 2021 i 2022 r., widzowie TVN obejrzą w poniedziałki o 21.30.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
TVN wiosną pokaże ostatni sezon „Chyłki”. Emisja w poniedziałki
„Chyłka - Oskarżenie”; fot. Player.pl

„Chyłka - Oskarżenie” to produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie szóstego tomu serii autorstwa Remigiusza Mroza (zatytułowanej „Oskarżenie”). Fabuła piątej serii "Chyłki" koncentruje na rozwiązywaniu przez Joannę Chyłkę sprawy działacza opozycji, który został oskarżony o morderstwo czwórki dzieci i odsiaduje wyrok w więzieniu.

W roli głównej ponownie pojawiła się Magdalena Cielecka. Obok niej wystąpili m.in.: Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Piotr Warszawski (Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Marcin Bosak (Rejchert), Olgierd Łukaszewicz (Siwowłosy), Artur Żmijewski (Piotr Langer senior).

W piątym sezonie dołączyli do nich m.in: Jan Englert, Adam Ferency, Ewa Wencel, Małgorzata Potocka, Witold Dębicki, Paweł Kos, Jacek Mikołajczak i Maja Pankiewicz.

Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Serial „CHYŁKA” Official (@serial_chylka)

"Oskarżenie" Player pokazywał od końca listopada 2021 r. do stycznia 2022 r. Na tym sezonie serwis zakończył produkcję „Chyłki”.

- „Chyłka” to bardzo popularny serial, który przerósł nasze oczekiwania. Produkcja notuje rekordowe wyniki oglądalności w Playerze, widzowie ją uwielbiają. Jednak trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Uważamy, że to już czas zakończyć ten projekt, ale o samej „Chyłce” nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa mówił nam w październiku 2021 r. Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. Na razie żaden pomysł dotyczącej ewentualnej kontynuacji projektu nie został jednak zrealizowany.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/serial-herkules-tvn-ogladalnosc-drugi-sezon-gdzie-ogladac,7169751360075393a ##

"Chyłka - Oskarżenie" wiosną w ramówce TVN

„Chyłka - Oskarżenie” emitowana będzie w TVN w poniedziałki o 21.30 począwszy od 27 lutego. Seria liczy sześć odcinków.

Czwarty sezon „Chyłki”, zatytułowany „Inwigilacja”, stacja pokazywała też w poniedziałki o 21.30. Emitowany był on grubo ponad rok temu, bo w okresie od 6 września do 11 października 2021 roku. Średnia widownia sezonu wyniosła 827 tys. osób, co przełożyło się na 7,28 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 7,49 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 7,43 proc. w grupie 16-59 (dane Nielsena).

Producentką „Chyłki 5” z ramienia TVN była Dorota Chamczyk, a producentem wykonawczym Aktiv Media - Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadali Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć był Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowała Aleksandra Kierzkowska, a kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle.

Kierownikiem produkcji jest Natalia Bednarska. Serial wyreżyserowali Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Do Rzeczy" za tydzień na giełdzie. Tylu ma inwestorów

"Do Rzeczy" za tydzień na giełdzie. Tylu ma inwestorów

U Rachonia propaganda jak w TVP Info za PiS. Życzenia dla Tuska po niemiecku

U Rachonia propaganda jak w TVP Info za PiS. Życzenia dla Tuska po niemiecku

Tak Ziemkiewicz pracował społecznie po przegranej z wicenaczelnym "GW". "Mam za dobrego ‘papugę’"

Tak Ziemkiewicz pracował społecznie po przegranej z wicenaczelnym "GW". "Mam za dobrego ‘papugę’"

Pepsi uruchamia "Pepsi football nation". W kampanii Beckham i Salah

Pepsi uruchamia "Pepsi football nation". W kampanii Beckham i Salah

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media
Materiał reklamowy

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media

Konferencja Sport for Brands 2026 w czerwcu w Sopocie

Konferencja Sport for Brands 2026 w czerwcu w Sopocie