"Kryptonim Polska" z Borysem Szycem i Antonim Królikowskim od 15 grudnia w Canal+

Komediowa satyra "Kryptonim Polska", z kin trafi do Canal+ w formie 3-odcinkowego miniserialu 15 grudnia. W obsadzie m.in. Borys Szyc i Antoni Królikowski.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

"Kryptonim Polska" to satyra opowiadająca o dwóch wykluczających i zwalczających się nawzajem wizjach Polski. Film trafił na ekrany kin na początku września tego roku. Premiera miniserialu o tym samym tytule w Canal+ online i na antenie Canal+ premium już 15 grudnia.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-serial-tango-michal-witkowski ##

W rolach głównych: Borys Szyc, Maciej Musiałowski, Magdalena Maścianica, Cezary Pazura, Antoni Królikowski, Piotr Cyrwus, Mateusz Król, Aleksandra Justa, Adam Cywka.

"Kryptonim Polska" miniserialem Canal+

"Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. On to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona – aktywistka i uosobienie wszystkiego, z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? To, co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, jeden dziarski ksiądz, (nie)przypadkowy obywatel Włoch i masa osób z totalnie różnych parafii" - czytamy w opisie miniserialu "Kryptonim Polska".

grafika
grafika

Scenariusz napisali Łukasz Sychowicz i Jakub Rużyłło, twórcy "The Office Pl". Za reżyserię odpowiada Piotr Kumik.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kruk-canal-najlepszy-polski-serial_1 ##

To kolejny miniserial Canal+ powstały na bazie filmu. Podobnie było z "Polityką" Patryka Vegi w 2019 roku.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Karol Nawrocki narzekał, że TVP go nie pokaże. Transmitowano to w TVP Info

Karol Nawrocki narzekał, że TVP go nie pokaże. Transmitowano to w TVP Info

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze